Kaip pasirinkti prezervatyvus?

Prezervatyvai yra pati geriausia apsaugos priemonė nuo neplanuoto nėštumo ir tuo pačiu vienintelė apsaugos priemonė nuo lytiškai plintančių ligų. Jeigu norite, kad seksas Jums nesukeltų kokio nors diskomforto, tokiu atveju rekomenduojame naudotis sargiais, kurie atlieka savo funkcijas puikiai. Verslininkai mato, kad žmonės lieka prie sargių, tad nieko keisto, kad šiuo metu rinkoje galima atrasti labai daug kompanijų, kurios teikia labai daug skirtingų sargių kiekvienam pagal poreikius. Esant plačiai pasiūlai didesnė tikimybė jog atrasite tai kas jums tinka. Visgi, tuo pačiu reikės įvertinti daugiau kriterijų susirandant Jums patį geriausia. Kokie sargiai yra geriausia ir kaip juos pasirinkti?

  1. Funkcijos. Greta to, kad prezervatyvai internetu turi apsaugos funkciją, tačiau taip pat jie gali suteikti ir papildomą malonumą tiek vyrams, tiek moterims. Jeigu norite naujų įspūdžių, tačiau nesate pasiruošęs naudotis sekso žaisliukais, tokiu atveju rekomenduojame įsigyti sargius, kurie Jums padės pajusti naujų pojūčių.
  2. Dydis. Prezervatyvai pasirenkami ir pagal dydį. Naujausi tyrimai parodė, kad sargiai dažniausiai plyšta ne todėl, kad jie per maži, tačiau priešingai – nes per dideli. Juk didesnių sargių pirkimas nepadidins vyriško pasididžiavimo. Būtent todėl reikia įsigyti tokius, kurie tinka puikiai.
  3. Kvapas ir skonis. Sakytumėte, koks skirtumas? Paprasčiausiai prezervatyvai, kurie kvepia ir turi specifinį skonį gali puikiai pasitarnauti oralinio sekso metu. Jeigu moteris nenoriai atlieka oralinį seksą – galbūt ją suvilios skanūs prezervatyvai?
  4. Spalva. Rodos, koks skirtumas, kokios spalvos prezervatyvai yra. Tačiau tai dar vienas iš veiksnių, kuris gali padėti sukelti malonius jausmus moteriai. Taigi, jeigu jums labiausiai patinka permatomi – tokius ir pasirinkite. Tačiau jeigu norite įvertinti pasiūlą – kodėl neįsigijus raudonų arba mėlynų sargių?
  5. Medžiaga. Prezervatyvai tradiciškai gaminami iš latekso, tačiau rinkoje galima atrasti ir tokius, kurie yra nelateksiniai. Jie pasitarnauja tiems, kurie alergiški lateksui arba jo sudedamosioms dalims. Svarbiausia, kad alternatyva yra.
  6. Kompanija. Prezervatyvai Durex – populiariausias pasirinkimas. Jie jau labai ilgus metus siūlomi rinkoje, tad nieko keisto, kad spėjo užsitarnauti žmonių pasitikėjimą. Renkantis prezervatyvus siūlome atkreipti dėmesį į firmą ir plačiau apie ją pasiskaityti internete. Tai gali padėti susidaryti nuomonę.
  7. Galiojimo laikas. Būtinai reikia pasižiūrėti, kad prezervatyvai dar galiotų. Dažniausiai nuo pagaminimo dienos jie galioja 3-5 metus. Ant pakuotės ši informacija visada yra, tad tereikia atkreipti dėmesį.
  8. Saugumas procentais. Dažniausiai jis taip pat būna nurodytas. Žinoma, apsauga priklauso nuo daugelio veiksnių, tačiau jeigu ant vienos pakuotės užrašyta 80 procentų, o ant kitos – 98 procentai, tokiu atveju aišku, kurį variantą geriausia yra pasirinkti.

Platus prezervatyvų pasirinkimas gali reikalauti Jūsų laiko atrandant patį geriausią variantą, tačiau tuo pačiu jis užtikrina, kad tokį atrasti tikrai pavyks. Svarbiausia pirkti iš tų prekybos vietų, kurios tikrai kompetentingos ir suteiks kokybiškas paslaugas.