Kaip pasirinkti tinkamiausius prezervatyvus?

Gyvenime galime atsisakyti daug dalykų, tačiau seksas nėra vienas iš jų. Žinoma, kiekvienas mėgavimasis seksu toli gražu nereiškia, jog mes norime, kad viską vainikuotų nėštumas. Dažniausiai – priešingai. Tokiu atveju reikia pasirinkti kokybiškas kontraceptines priemones. Dažniausiai linksniuojami yra sargiai, kurie apsaugo ne tik nuo neplanuoto nėštumo, tačiau taip pat ir lytiškai plintančių ligų ir net geba suteikti papildomą malonumo funkciją. Šiuo metu rinkoje galima atrasti net ir belateksinius sargius, kurie tinka alergiškiems asmenims.

www.prezervatyvai.net teikia labai plačią sargių pasiūlą, tad net ir išrankiausi klientai gali atrasti tai, kas jiems labiausiai tinka. Jeigu nežinote, kokius sargius pirkti, tuomet naudinga pasikonsultuoti su profesionalais, kurie atsakys į visus iškilusius klausimus ir tuo pačiu padės paprasčiau pasirinkti. Tiesa, kad paieškos būtų bent kiek paprastesnės – mes taip pat pateiksime gaires. Galbūt jos labai abstrakčios, tačiau tikrai padės bent jau minimaliai suvokti, kaip ir kokius prezervatyvus pirkti, kad jie jums būtų naudingi.

DYDIS. Prezervatyvo dydis yra vienas iš svarbiausių veiksnių renkantis apsaugos priemonę. Įdomu tai, kad dažniausiai prezervatyvai plyšta todėl, kad pasirenkami sargiai yra per dideli, o ne dėlto, kad per maži. Taigi, pasirinkdamas per didelius prezervatyvus jūs jau galite sau sukelti problemų. Viena ir pagrindinių priežasčių, kodėl sargiai plyšta ir yra tai, kad įsigyjama netinkamo dydžio produkcija. Virtualus konsultantas jums paaiškins, koks labiausiai tinka ir kokiu turėtumėte naudotis.

2

PLONUMAS. Anksčiau buvo juokaujama, kad mylėtis su prezervatyvu yra lygiai tas pats, kas laižyti medų per stiklainį. Juokas juokais, tačiau šiuo metu prekyboje galime atrasti labai daug ypač plonų sargių, kurie ir buvo sukurti būtent tokiems skeptikams. Tiesa, net ir labai ploni sargiai puikiai atlieka savo funkciją.

MALONUMAS. Šiuo metu rinkoje galima atrasti tokius sargius, kurie yra ne tik apsaugantys, tačiau tuo pačiu suteikiantys ir papildomą malonumo funkciją. Verta jais pasinaudoti. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie dar nėra pasiruošę sekso žaisliukams, tačiau nori naujų pojūčių. Malonumas suteikiamas tiek jam, tiek jai.

MEDŽIAGA. Kadangi buvo pastebėta, kad kai kurie asmenys yra alergiški lateksui, prekybos kompanijos pradėjo siūlyti belateksinius sargius. Jie atlieka lygiai tokią pat kokybišką funkciją, tik paprasčiausiai neturi jokio šalutinio poveikio. Dažniausiai giriami Durex Real Feel ir visi SKYN prezervatyvai be latekso.

LUBRIKANTAS. Prezervatyvai iškart gali būti padengiami ir lubrikantu. Tai labai homoseksualių porų mėgstamas pasirinkimas užtikrinantis, kad seksas bus malonus.

3

KVAPAS. Prezervatyvai gali turėti ir specifinį kvapą. Žinoma, dažniausiai pasirenkami tokie afrodiziakai kaip braškės ir panašiai. Klausite, kam jiems kvapas? Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie mielai naudojasi oralinio sekso suteikiamais privalumais. Net ir oraliniam seksui būtina apsauga tokiu atveju, jeigu nesate tikras dėl savo partnerio. Ligas galima perduoti net ir tokiu atveju.

FIRMA. Pasaulyje geriausiai žinoma kompanija Durex, kurios produkcija pasitiki žmonės iš viso pasaulio. Paprasčiausiai ilgametė patirtis bei dideli pardavimo mastai skatina pasitikėti gaminiais, kurie yra vieni iš pačių populiariausių pasaulyje. Plačiau su kompanijų galimybėmis galite susipažinti internete. Dažniausiai vienas iš esminių faktorių, kuris gali įrodyti kokybę tai, kad kompanija jau ilgus metus funkcionuoja. Jeigu produkcija nebūtų kokybiška, tokiu atveju žmonės nepirktų.

KAM SKIRTI? Prezervatyvai gali būti skirti ne tik vyrams, tačiau ir moterims. Nors pastarieji nėra populiarūs Lietuvoje ar pasaulyje, tačiau puiku žinoti, kad tokia galimybė egzistuoja.

Mėgautis seksu galima tik tokiu atveju, jeigu žinote, kad esate 100 procentų saugus nuo neplanuoto nėštumo arba lytiškai plintančių ligų. Kadangi egzistuoja tokia plati sargių pasiūla – galite būti tikras kad seksas bus kokybiškas.