Erectavit 15 vnt.

€ 22,99

Erectavit 15 tabs - erekcijos stimuliantas sukurtas iš įvairiose pasaulio vietose aptinkamų augalų ir jų ekstraktų. "ErectaVit" gali padėti sustiprinti seksualinį jūsų jausmingumą ir žymiai padidinti seksualinę ištvermę. Natūrali alternatyva cheminiams preaparatams. ErectaVit maisto papildų vartojimo rekomendacija: išgerkite 1 arba 2 kapsules apytiksliai 1 val. prieš norimą poveikį. Patariama pradėti nuo 1 kapsulės, kad išbandyti poveikį. Negerkite daugiau nei 2 kapsulių per 24 valandų laikotarpį. Neviršykite rekomenduojamos dozės.

Maisto papildo sudėtis: l-Arginine 300 mg., Tribulus Terrestris Extract 75 mg., Schizandra Berry Extraxt 50 mg., Lepidium Meyeni (Maca) extract 50 mg., Vitamine B3 (Niacin) 40 mg. NE (250% ADH), Vitamine B6 (Pyridoxine HCI) 5 mg. (357% ADH).

Savybės: be chemijos augalinis maisto papildas, silpno poveikio.

ĮSPĖJIMAS: maisto papildas POWERtabs, kurio sudėtyje yra žolelių, mineralų ir amino rūgščių. Nenaudokite papildo kaip maisto pakaitalo. Svarbu yra subalansuota mityba ir sveika gyvensena. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei netoleruojate arba atsiranda alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių, nedelsdami nutraukite naudojimą. Prieš vartodami šį ar bet kurį maisto pappildą pasitarkite su savo gydytoju ar vaistininku. Laikymas: Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.

Grynasis kiekis: 1,1 g (2 kapsulių)

Powertabs tabletes supakuotos po 2 vnt. pakuotėse

Gamintojas: H.S.L. Herb Supply, Balta iela 1B Riga Latvia

Jeigu šis papildas pasirodys jums per silpnas, siūlome išbandyti stipresnius, tokius kaip Powertabs, Hard Man, Dragon Extra Strong, Doc Hammer.

Specifikacija


Parduodama: Dėžutėse po 15 vnt.
Sudėtis (Ingredientai): LArginine, Tribulusterrestris, Schizandraberry, Lepidiummeyenii, Vitamins B3, Vitamins B6.
EAN kodas: 8713221144195
Gamintojas: Herbalcare Company. EU
Prekės ženklas: EXPERIENCE

Komentarai ir įvertinimai


Komentarų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 25,00