Penis XL 60 tabs

€ 29,99

Penis XL 60 Tabs - maisto papildas palaikanti9s seksualinio gyvenimo kokybę. Skirtas vyrams, kuriems rūpi lytinio gyvenimo kokybė ir kurie nori mėgautis lytiniais santykiais, bet kuriame amžiuje. Penis XL vyriškame maisto papilde (vitaminuose)  esantis Sibiro ženšenis mažina nuovargio pojūtį, suteikia energijos ir gyvibingumo. Kapsulėse esantis „Sabal Palm“ ekstraktas yra sudarytas iš riebiųjų rūgščių, palaikančių gerą reprodukcinę sistemą. Kalcis padeda raumenų funkcijai, o L-arigininas stiprina erekciją ir padidina lytinį potraukį. Taip pat sudėtyje esantis ekstraktas "Tribulus terresteris" skatina vyriško hormono testosterono gamybą, todėl šis papildas sugražins vyriškumą, bei pasitikėjimą savo jėgomis, ir ne tik lovos reikaluose.

Dviejų kapsulių sudėtis: Siberian ginseng (Eleutherococcus senticosus) 400mg, Calcium (calcium carbonate) 210 mg (26% ZDS *), L-Arginine 200 mg, bulking agent: E460, Miura puama (Ptychopetalum olacoides) 150 mg Sabal (Serenoa repens) 100 mg, Tribulus terrestris 100 mg.

Pakuotėje yra 60 tablečių.

Svoris: 102 g.

 

Specifikacija


Parduodama: Dėžutėse po 60 vnt.
Ypatingos savybės: Sustiprina erekciją, stimuliuoja
Galiojimo laikas: 1-2 metai
Gamintojas: Cobeco Pharma BV. Olandija

Komentarai ir įvertinimai


Komentarų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 25,00