Five Fast Acting 5 vnt.

€ 24,99

Five Fast Acting 5 vnt - greito veikiimo maisto papildas vyrams, norintiems pagerinti savo seksulinę veiklą. Iš aukščiausios kokybės ingredientų, skanaus ananaso skonio, išgėrus akimirksniu užvaldys aistra, o erekcija taps tvirta ir ištverminga. Five Fast Acting maisto papildas, tai geriausias pasirinkimas norintiems ypač greito poveikio.

Vartojimas:  5-10 minučių prieš lytinį aktą, įsidėtį 1 kapsulę po liežuviu, leisti ištirpti, suveikia greitai, paprastai per 10 minučių. Ir netrukus pajausite, kad jau esate pasiruošęs ilgiems malonumams.

  • Greitas poveikis
  • Suteikia seksualinės energijos
  • Erekcijai stiprinti
  • Kiekis: 5 kaps.
Latin Name English Name Weigt mg Amount per pill %
Radix Astragali Sinensis Milkvetch Root 48.5mg 30.32%
Cortex Cinnamomi Cinnamon 19mg 11.88%
Radix Ginseng Ginseng Root 16.3mg 10.19%
Turnera Diffusa Damiana Leaf 13.6mg 8.50%
Radix Angelicae Angelica 11.8mg 7.38%
Starch                 50mg       31.25%
Pineapple Extract                0.8mg         0.50%
Colour (E110)

ĮSPĖJIMAS: maisto papildas vyrams Five Fast Acting, pagamintas iš įvairių žolelių, mineralų ir amino rūgščių. Nenaudokite papildo kaip maisto pakaitalo. Svarbu yra subalansuota mityba ir sveika gyvensena. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei netoleruojate arba atsiranda alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių, nedelsdami nutraukite naudojimą. Prieš vartodami šį ar bet kurį maisto pappildą pasitarkite su savo gydytoju ar vaistininku. Laikymas: Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.

Specifikacija


Parduodama: Dėžutėse po 5 vnt.
Prekės ženklas: POWERtabs
Ypatingos savybės: Sustiprina erekcija, didina apimtis, sustiprina orgazmą
EAN kodas: 5060347913345

Komentarai ir įvertinimai


Komentarų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 25,00