Labophyto Testo Man

€ 22,99

Labophyto Testo Man - maisto papildas vyrams, skatinantis testosterono gamybą. Skirtas vyrams, norintiems padidinti savo vyriškumą, ir pagerinti seksualinę veiklą. Šie natūralūs Prancūzijoje pagaminti maisto papildai leidžia maksimaliai optimizuoti testosterono hormoną, kuris papidina vyrišką libido, skatina erekciją, bei suteikia pasitikėjimo. Maisto papildas Labophyto Testo Man pagamintas iš augalinių ekstraktų, vitaminų ir mikroelementų, bei praturtinti Tribulus ekstraktais ir kofeinu.

  • Gerina prostatos veiklą
  • Skatina seksualinę veiklą
  • Testosterono skatintojas
  • Didina erekciją
  • Kiekis: 60 kaps.

Labophyto TESTO MAN sudėtis (ingredientai): Tribulus extract (Tribulus terrestris), Capsule shell: Hydroxypropyl methylcellulose, Willow extract (Salix alba), Lemon balm extract (Melissa officinalis), Gugul extract (Commiphora mukul), caffeine, Anti-caking agents: Magnesium stearate, D-pantothenate Calcium (Vitamin B5), Cholecalciferol (Vitamin D), Pyridoxine Hydrochloride (Vitamin B6).

Nutritional Information For 2 Capsules
Tribulus extract (fruit) 300mg
Willow extract (bark) 140mg
Lemon balm extract (leaf) 120mg
Gugul extract (gum resin) 100mg
Caffeine 80mg
Vitamin B5 (100% RDA*) 6mg
Vitamin B6 (100% RDA*) 1,4mg
Vitamin D (100% RDA*) 5µg

*RDA = rekomenduojama paros norma.

Labophyto TESTO MAN vartojimas: gerti po 2 kapsules kasdien, užgeriant stikline vandens. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės.  Maisto papildas vyrams, kurio sudėtyje yra žolelių, mineralų ir amino rūgščių. Nenaudokite maisto papildo vyrams kaip maisto pakaitalo. Svarbu yra subalansuota mityba ir sveika gyvensena. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei netoleruojate arba atsiranda alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių, nedelsdami nutraukite naudojimą. Prieš vartodami šį ar bet kurį maisto pappildą pasitarkite su savo gydytoju ar vaistininku. Laikymas: Laikyti vėsioje, sausoje, nepasiekiamoje vaikams vietoje.

Sudėtyje yra kofeino (80 mg paros normoje 2 kapsulėse): nerekomenduojama vaikams, paaugliams, nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims, žmonėms, kenčiantiems nuo alergijos salicilatams arba gydomiems nuo hipertenzijos, diabeto ar koaguliantų.

Grynasis kiekis: 31.2 g (60 kapsulių)

TESTO MAN tabletes supakuotos po 2 vnt. pakuotėse

Gamintojas: Labophyto. Prancūzija

Specifikacija


Parduodama: Dėžutėse po 60 vnt.
Prekės ženklas: Cobeco Pharma
Gamintojas: Labophyto
EAN kodas: 3760221492608

Komentarai ir įvertinimai


Komentarų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 25,00