Power Tabs 20 vnt

€ 71,99

Power Tabs 20 vnt - yra vienas iš pačių stipriausių ir efektyviausių prieinamų maisto papildų, stiprinančių seksualinę aistrą penio erekcijos galimybes. Poveikis yra greitas (per 1 val.) ir trunka iki 24 val., kas leidžia vyrams su erekcijos sunkumais atgauti seksualinių santykių spontaniškumą. Pastovus vartojimas duoda ilgalaikį seksualinės aistros ir ištvermės sustiprėjimą. Jeigu turite problemų su erekcija ar potencija, tai POWERtabs maisto papildas tikrai išspręs visas jūsų problemas. Tai yra populiariausias maisto papildas erekcijai stiprinti tarp mūsų klientų. Garantuojame jums teigiamą rezultatą arba priimsime prekę atgal. Supakuotas ekonomiškoje pakuotėje, kurioje rasite 20 kapsulių. Powertabs vartojimas: 1-2 kapsulės 1 val. prieš lytinius santykius užgeriant stikline vandens. Jeigu problema nėra didelė pilnai užteks pusės kapsulės turinio (kiekvienam individualiai).

Powertabs šalutinis poveikis: Kaip ir kiekvienas maisto papildas skirtas erekcijai stiprinti veikia tokiu principu, skatina kraujo pritekėjimą į lytinius organus. Kas reiškia, yra reguliuojamas kraujo spaudimas. Jeigu turite problemu su aukštu kraujo spaudimu, siūlome pasitarti su gydytoju ar vaistininku prieš vartojant šį ar bet kokius kitus maisto papildus erekcijai ar potencijai stiprinti. Tai nėra generinis vaistas kuriam reikia recepto, tačiau bet kokiu atveju siūlome pasikonsultuoti.

Power Tabs 550 mg kapsulę sudaro:
 55 mg Rosea Rhodiola, 50 mg Condonopsis, 5 mg Eucommia, 40 mg Cuscuta, 50 mg kapsulės, 40 mg Rubus, 35 mg Lycium, 35 mg Dang Gui, 35 mg Schisandra, Cimonna2 Rehmanna, 30 mg2 Žievė, 20 mg Achyranthes, 20 mg Biota Seeds, 20 mg Dioscorea, 10 mg Jujube, 10 mg Atractylodes, 10 mg Cherokee erškėtuogių, 10 mg Cornus, 10 mg Baltojo Bijūno šaknis, 5 mg Astragalus, 5 mg Fleece-Flower Root , 5 mg Gingko, 5 mg saldymedžio, 5 mg Poygala, kapsulės sudedamosios dalys: želatina ir glicerinas.

ĮSPĖJIMAS: maisto papildas, kurio sudėtyje yra žolelių, mineralų ir amino rūgščių. Nenaudokite papildo kaip maisto pakaitalo. Svarbu yra subalansuota mityba ir sveika gyvensena. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei netoleruojate arba atsiranda alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių, nedelsdami nutraukite naudojimą. Prieš vartodami šį ar bet kurį maisto pappildą pasitarkite su savo gydytoju ar vaistininku. Laikymas: Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.

Grynasis kiekis: 11 g (20 kapsulių)
Gamintojas Powertabs: H.S.L. Herb Supply, Balta iela 1B Riga Latvia

Specifikacija


Parduodama: Dėžutėse po 20 vnt.
Ypatingos savybės: Sustiprina erekciją, stimuliuoja
Prekės ženklas: POWERtabs
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: H.S.L. Herb Supply, Balta iela 1B Riga Latvia
EAN kodas: 0638845849692

Komentarai ir įvertinimai


Komentarų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 25,00