POWERtabs 10 vnt

€ 42,99

POWERtabs 10 vnt. - maisto papildas vyrams sustiprinantis erekciją ir galintis išspręsti potencijos problemas. Vyriškas maisto papildas yra veiksmingas būdas sustiprinti erekciją bei išspręsti potencijos problemas. Powertabs yra užsirekomendavęs maisto papildas, sulaukęs daugybės klientų tik puikių atsiliepimų. Vos viena Powertabs kapsulė ir po vienos valandos jūs jau būsite pasiruošęs nustebinti savo partnerę. Mum dėkoti nereikia, jums padekos jūsų antroji pusė. Girdint klientų atsiliepimus, norėtume informuoti, kad jeigu problema nėra didelė, tad pilnai užtenka pusės ar trečdalio kapsulės turinio. Powertabs maisto papildas vyrams erekcijai stiprinti yra supakuotas pakuotėje po 10 vnt. Susigrąžinkite vyriškumą ir pasitikėjimą savo jėgomis. Būk užtikrintas kad erekcijos ar potencijos sutrikimas jūsų nepaves pačių atsakingiausiu momentu. Todėl po ranka visuomet turėkite Powertabs kapsulę.

POWERtabs 550 mg vienos kapsulės sudėtis:
50 mg Condonopsis, 55 mg Rosea Rhodiola, 5 mg Eucommia, 40 mg Cuscuta, 50 mg kapsulės, 40 mg Rubus, 35 mg Lycium, 35 mg Dang Gui, 35 mg Schisandra, Cimonna2 Rehmanna, 30 mg2 Žievė, 20 mg Achyranthes, 20 mg Biota Seds, 20 mg Dioscorea, 10 mg Jujube, 10 mg Atractylodes, 10 mg Cherokee erškėtuogių, 10 mg Cornus, 10 mg White Bijūno šaknis, 5 mg Astragalus, 5 mg Fleece-Flower Root , 5 mg Gingko, 5 mg saldymedžio, 5 mg Poygala. pati kapsulkė pagaminta iš želatinos ir glicerino.

ĮSPĖJIMAS: maisto papildas, kurio sudėtyje yra žolelių, mineralų ir amino rūgščių. Nenaudokite papildo kaip maisto pakaitalo. Svarbu yra subalansuota mityba ir sveika gyvensena. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei netoleruojate arba atsiranda alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių, nedelsdami nutraukite naudojimą. Prieš vartodami šį ar bet kurį maisto pappildą pasitarkite su savo gydytoju ar vaistininku. Laikymas: Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.

Grynasis kiekis: 5,5 g (10 kapsulių)
Gamintojas: H.S.L. Herb Supply, Balta iela 1B Riga Latvia

Specifikacija


Parduodama: Dėžutėse po 10 vnt.
Ypatingos savybės: Sustiprina erekciją, stimuliuoja
EAN kodas: 0638845849685
Gamintojas: Herb Supply. Latvija
Prekės ženklas: POWERtabs

Komentarai ir įvertinimai


Vartotojas
2022-10-13 11:38

Darius
2022-07-26 12:27

Va čia tai piliulės. Rekomenduoju!!!

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 25,00