Uniq Extra Proteccion 3 vnt. įvairūs prezervatyvai

Uniq Extra Proteccion 3 vnt. įvairūs prezervatyvai kaina:

€ 7,52
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Uniq Extra Proteccion 3 vnt. - prezervatyvai su specialiu pagrindu, tai patikima apsauga ir nepriekaištingas malonumo šaltinis Jūsų intymioms akimirkoms. Šie aukštos kokybės prezervatyvai sukurti, kad suteiktų Jums saugumo jausmą ir užtikrintų patogų bei malonų intymų ryšį. Patikrinkite, ką šie itin stiprūs prezervatyvai gali pasiūlyti ir leiskite sau nevaržomai mėgautis neįkainojamomis akimirkomis.

Pagrindinės savybės:

  1. Saugumas ir patikimumas: Uniq Extra Proteccion prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės AT-10 medžiagos, kuri užtikrina patikimą apsaugą nuo neplanuotų nėštumų ir lytiniu keliu plintančių infekcijų. Šie prezervatyvai atitinka griežtus saugumo standartus, bei tinka lateksui alergiškiems žmonėms.

  2. Didelis stiprumas: Uniq Extra Proteccion prezervatyvai yra dar tvirčiau sukonstruoti, jų patvarumas ir atsparumas yra ypatingai svarbūs, norint mėgautis malonumu be jokių rūpesčių.

  3. Neutralus kvapas: Uniq Extra Proteccion prezervatyvai neturi stipraus kvapo, kuris galėtų sutrikdyti jūsų intymių akimirkų patirtį. Tai suteiks jums galimybę visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis kiekviena akimirka.

  4. Lengvas naudojimas: Šie prezervatyvai yra lengvai ir patogiai uždedami, taip suteikdami paprastumą ir patogumą.

  5. Universalus dydis: Uniq Extra Proteccion prezervatyvai turi universalų dydį, kuris puikiai tinka daugumai vyrų. Jų elastingumas ir patvarumas užtikrina tinkamą prigludimą prie kiekvieno vartotojo.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Sintetinių sakų AT-10
Ilgis (mm): 170 - 190 mm
Sienelės storis (mm): 0,01-0,02 mm
Parduodama: Dėžutėse po 3 vnt.
EAN kodas: 7709943746329
Ypatingos savybės: Ypatingai ploni
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: UNIQUE International S.A.S. Kolumbija
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės

"Uniq Extra Proteccion 3 vnt. įvairūs prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Wadex Thin - Ypač ploni prezervatyvai su rezervuaru. Šiuolaikinės technologijos padeda sumažinti prezervatyvų sienelių storį, neprara...
FAIR SQUARED Original - prezervatyvai pagaminti Vokietijoje pagal aukščiausius tarptautinius standartus. Cilindro formos su lubrikant...
Lelo Hex Respect XL 36 vnt - didesni prezervatyvai, pagaminti naudojant inovatyvią HEX technologiją. Prezervatyvai yra sudaryti i&scaro...