Pjur Power Premium Cream 500 ml

€ 21,69

Pjur Power Premium Cream 500 ml - hybridinis lubrikantas silikono ir vandens pagrindu. Šis lubrikantas sukurtas toms poroms kurios užsiima ektremaliu seksu, tai yra naudoja didesnio dydžio sekso žaislųs ar užsiima meilės žaidimais ilgą laiko tarpą. Šis Pjur Power Cream lubrikantas turi neįtikėtinai dideles slydimo savybes, kas padeda lengviau įsiskverbti į moters vaginą ar anusą. Su šiuo lubrikantu didesnio dydžio sekso žaislams ar didesnio dydžio vyro varpai nekils bėdų lengvai įsiskverbti į jautriausias jūsų partnerės ar partnerio vieteles. Tegu jūsų lytiniai santykiai būna ne tik malonūs bet ir saugūs. Pjur Power Premium Cream lubrikantas yra pagamintas Vokietijoje ir patvirtintas šios šalies dermatologų asociacijos.

  • Aukščiausios kokybės, hibridinis silikono ir vandens pagrindo lubrikantas
  • Vokietijos dermatologų patikrintas ir rekomenduojamas
  • Natūralus, neriebus, nesukeliantis alergijos
  • Saugus naudoti su prezervatyvais ir sekso žaislais
  • Tinka ir vaginaliniam ir analiniam seksui
  • Ekonomiškoje 500 ml talpoje Pjur Power Premium Cream lubrikantas

Visi analiniai lubrikantai →

Specifikacija


Pagrindas: Vanduo ir Silikonas
Tūris: 500 ml
Sudėtis (Ingredientai): Aqua, Dimethicone, Dimethiconol, Carbomer, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.
EAN kodas: 827160101909
Kvapas: Bekvapis
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Pjur Group Luxembourg S.A.

Komentarai ir įvertinimai


Komentarų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00