Pipedream Extreme Vibrating Ass

€ 109,00

Pipedream Extreme Vibrating Ass - realistiškas liemens masturbatorius vyrams, su vibravimo funkcija. Šuniuko pozą atvaizdfuojantis vyriškas masturbatorius yra pagamintas įš Fantta Flesh medžiagos, kuri labai panaši į žmogaus odą. Pipedream Extreme Vibrating Ass masturbatorius, primenantis tikrovišką moters liemens dizainą, suteiks daug malonių vibruojančių pojūčių. Dideles sėdmenis norisi sugriebti, o makšties ir išangės angos atrodo kaip tikros. Šis masturbatorius yra nepaprastai malonus ir puikiai tinka šuniuko pozos gerbėjams. Vibro kulka, kurą galite naudoti arba nenaudoti nuo jums pageidaujamo suteikiamo pojūčio.

Pipedream Extreme Vibrating Ass masturbatorius yra lengvai valomas, nereikalauja papildomų priemonių. Siūlome naudoti kartu su vandens pagrindu sukurtu lubrikantu. Šį vyrišką žaisliuką, mūsų parduotuvėje įsigysite pigiau nei bet kur kitur, o pristatysime tą pačią arba sekančią dieną!

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): TPR
Diametras Ø: 1-7 mm (Universalus dydis)
Ilgis: 40 cm
Spalva (Color): Natūrali kūno spalvos
EAN kodas: 603912364071
Atsparus vandeniui: Pilnai atsparus
Tinkamas lubrikantas: Vandens ir silikono pagrindu
Gamintojas: Pipedream Products GmbH. Vokietija
Prekės ženklas: Pipedream

Komentarai ir įvertinimai


Komentarų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00