PENIMAX 60 tabs papildas vyrams

Kaina: 33,99 €
Į krepšelį:


PENIMAX 60 TAB - kad penis būtų stangresnis ir erekcija truktų ilgiau! Sudėtyje esantys ingridientai skatina kraujo pritekėjimą į vyro varpą taip padidina apimtis iki 25%. Tribulus terresteris tai augalas kuris skatina gamybą vyriško hormono testosterono gamybą, kas lemią padidėjusį lytiniį potraukį, energiją bei ištvermingųmą. Mažina patiriamą stresą bei nerimą tiek įprastame gyveniume tiek ir lytinių santykių metu.
Veiksmingos ir patikrintos revakcinacijos tabletės, skirtos vyrams, kurie gyvena aktyvų lytinį gyvenimą ir rūpinasi savo varpos efektyvumu bei lytinio gyvenimo kokybe. Penimax, sukurtas, kad jūsų varpa būtų didesnė, storesnė, kietesnė ir efektyvesnė. „PenimaX“ buvo sukurtas Olandijos „Lavetra“ laboratorijose pagal LARGO formulę, sukurtas siekiant padidinti varpos dydį, pagerinti erekcijos kokybę ir maksimaliai padidinti vyro seksualines galimybes. Naujausias laimėjimas varpos plėtros ir varpos gyvybingumo srityje!

Reguliarus preparato vartojimas padidina jo efektyvumą!
Ingridientai 400 mg Sibiro ženšenio (eleutherococcus senticosus), 210 mg kalcio (kalcio karbonato) (26% ADH *), 200 mg L-arginino, užpildas: E460, 150 mg Muira puama (ptychopetalum olacoides), 100 mg pjūklelio (serenoa repens). , 100 mg tribulus terrestris, užpildas: E466.
Išgerkite vieną kartą dienoje 2 tabletes, užgerdami pakankamu kiekiu vandens. Neviršykite rekomenduojamos dienos porcijos.

Galioja iki: 1-2 metai
Gamintojas: Cobeco Pharma BV Olandija

Visa produkcija yra originali bei pažymėta Europos Sąjungos patikros CE sertifikatu.


Siuntimas. Visos prеkės siunčiamos diskrečioje - apsauginėje dėžėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Po apmokėjimo prekė gaunama 1-2 darbo dienų bėgyje. Pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas perkant prekių už 17 eurų ar daugiau!