We Vibe Chorus Porų Vibratorius

Kaina: 189,00 €
Į krepšelį:


We Vibe Chorus Porų Vibratorius - šis dailus daikčiukas turi idealią formą, kuri be galo audringai jaudins klitorių bei G tašką. Lytinio akto metu jis vos juntamas, tad tai nesukels diskomforto ir pamalonins ne tik partnerę, tačiau ir partnerį.
We-Vibe Chorus yra lankstesnis už We-Vibe 4 Plus, tai suteiks Jums dar daugiau malonių pojūčių, kadangi jis idealiai prisitaikys prie Jūsų kūno linkių. Šį žaisliuką galėsite valdyti nuotolinio valdymo pulteliu, kuris veikia 3 metrų atstumu, o taip pat mobiliąja programėle We-Connect, kuri leis Jūsų partneriui būnant net už tūkstančio mylių prisijungti prie Jūsų solo žaidimų bei kaitaliojant režimus suteikti be galo daug malonumo. Vibratorius turi Beat režimą, kuris reaguoja į muzikos ritmą bei palei jį vibruoja ir Touch režimą, kurį reguliuosite pati, pasirinkdama norimą vibracijos režimą.

Gamintojas: Standard Innovation Corporation. Canada

Visa produkcija yra originali bei pažymėta Europos Sąjungos patikros CE sertifikatu.


Siuntimas. Visos prеkės siunčiamos diskrečioje - apsauginėje dėžėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Po apmokėjimo prekė gaunama 1-2 darbo dienų bėgyje. Pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas perkant prekių už 17 eurų ar daugiau!