SKYN rinkinys 35 vnt.

Kaina: 19,99 €
Į krepšelį:


SKYN rinkinys 35vnt. - SKYN prezervatyvų be latekso rinkinys. Visi SKYN Prezervatyvai yra be latekso, Jie yra itin ploni, specialiai sukurti žmonėms, kurie yra alergiški lateksui, tačiau jie populiarūs ir tarp tų, kurie tiesiog nemėgsta latekso kvapo ir ieško ploniausių prezervatyvų.
18vnt. SKYN ORIGINAL - Pagaminti iš polizopreno prezervatyvai yra plonesni bei tvirtesni, nei lateksiniai prezervatyvai. Neturi nemalonaus latekso kvapo. Tinka alergiškiems lateksui žmonėms.
9vnt. SKYN EXTRA LUBRICATED - prezervatyvai be latekso pagaminti iš poliizopreno bei papildomai sutepti lubrikantu dar puikesniam seksui. Ypač ploni.
2vnt. SKYN COCTAIL CLUB vnt. - NAUJIENA prezervatyvai be latekso kokteilių skonio.
3vnt. SKYN ELITE - pagamintas iš patentuotos medžiagos vadinamos polisopreno. Siekiant užtikrinti maksimalų komfortą SKYN ELITE yra 20% plonesni nei klasikinė versija SKYN ORIGINAL.
3vnt.SKYN INTENSE FEEL - prezervatyvai be latekso, pagaminti iš polizopreno. Dėl plonumo beveik nejaučiamas, rantytas paviršius, tinka alergiškiems lateksui.

Pagaminta iš: Polizopreno
Galioja iki: 2023
Parduodama: Vienetais
Gamintojas: Ansell (UK) Ltd. Anglija

Visa produkcija yra originali bei pažymėta Europos Sąjungos patikros CE sertifikatu.


Siuntimas. Visos prеkės siunčiamos diskrečioje - apsauginėje dėžėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Po apmokėjimo prekė gaunama 1-2 darbo dienų bėgyje. Pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas perkant prekių už 17 eurų ar daugiau!