Populiariausi prezervatyvai

Kontraceptinės priemonės suteikia žmonėms saugumo pojūtį ir pasirinkimo įvairovę. Yra daug prezervatyvų gamintojų, tačiau kuris iš jų yra geriausias? Kūrį pasirinkti būtų tikslinga, siekiant aukščiausios kokybės ir patikimumo? Daugelis žmonių sakytų, kad tai – „Durex“. Pažvelkime, kuo jie yra tokie ypatingi.

„Durex“ - tai geriausia ir populiariausia prezervatyvų rūšis visame pasaulyje jau nuo 1929 metų. Durex išvertus į lietuvių kalbą reikšia „Patvarumas, Patikimumas, Tobulumas“. Šie prezervatyvai gaminami pasitelkus aukštąsias technologijas. Jie atitinka ir net viršija nustatytus Europos Sąjungos standartus. Durex išsiskiria iš kitų gamintojų savo gaminimo technologija ir geriausios kokybės žaliavų naudojimu.

Ypatingai didelis dėmesys yra skiriamas prezervatyvų testavimui net keliais skirtingais būdais. Pirmiausia jie yra testuojami elektroniniu būdu, o vėliau pripučiami oro ir taip stebimas jų tvirtumas. Kompanija laikosi griežtų kokybės principų, todėl prezervatyvams nepraėjus griežtų patikrinimų, jie yra neišsiunčiami iš gamyklos. Tai leidžia ne tik išlikti lyderiais, bet ir pranokti tarptautinius standartus, kas užtikrina pasitikėjimą milijonų žmonių visame pasaulyje.

Geriausią Durex prezervatyvų kokybę užtikrina aukštos kokybės žaliavos ir daugiau kaip 80 metų sukaupta patirtis. Pagal tarptaurinius standartų reikalavimus, prezervatyvas yra kokybiškas, kai į kiekvieną telpa 18 litrų oro. Tuo tarpu Durex prezervatyvai gali išsitempti tiek, kad sutalpintų net 40 litrų oro. Visa tai tik patvirtina, jog Durex pranoksta visus standartus. Sekantis testas yra skirtas patikrinti ar prezervatyvai nepraleidžia skysčio. Durex šį testą atlieka kiekvieną mėnesį.

Durex prezervatyvai išsiskiria savo patogia forma, dėl kurios juos užsimauti galima daug lengviau . Šie prezervatyvai kvepia daug maloniau, todėl tai suteikia daugiau malonumo ir padeda greičiau atsipalaiduoti bei mėgautis lytinio akto pojūčiais.

Durex gamyba nestovi vienoje vietoje. Jie nuolat ieško, tobulėja ir kuria naujus būdus pagerinti savo produkcijos kokybei. Durex savo informacijos gausa dalinase net su sveikatos apsaugos ministerijomis, ligoninėmis ir kitomis sveikatos įstaigomis. Visos veiklos rezultatai atsispindi jų gamybos procese. Aukščiausios kokybės prekės, pagamintos taikant geriausius gamybos būdus . Visa tai ir dar daugiau užtikrina Durex kompanijos lyderiavimą savo sferoje, kas užtikrina milijonų žmonių pasitikėjimą.