Libidine & Afrodisia Intense Pleasure For Women 10 kaps. afrodiziakas

Libidine & Afrodisia Intense Pleasure For Women 10 kaps. afrodiziakas kaina:

€ 23,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Libidine & Afrodisia Intense Pleasure For Women 10 kaps. - yra ypatingas produktas, skirtas moterims, kurios nori patirti intensyvų ir neprilygstamą malonumą savo intymiuose santykiuose. Šis produktas yra sukurtas jūsų malonumui ir komfortui, suteikiant jums galimybę atrasti naujas malonumo galimybes.

Pagrindinės Savybės:

  • Intensyvus malonumas: Libidine & Afrodisia Intense Pleasure For Women suteikia ypatingą jaudulį ir malonumą. Šis produktas yra skirtas tam, kad jūs pajustumėte nepaprastą ekstazę kiekvieno naudojimo metu, veikia kaip libido stipriklis ir afrodiziakas.

  • Papildomas poveikis: taip pat šis produktas padeda kovoti su stresu ir gerina nuotaiką. Pagerina orgazmo intensyvumą ir trukmę. Jūs pajusite, kaip jūsų malonumas kyla į naują lygmenį.

  • Unikalūs ingredientai: šis produktas yra sukurtas iš aukščiausios kokybės, natūralių ingredientų, kurie padeda pažadinti seksualinį potraukį.

Kaip vartoti Libidine & Afrodisia Intense Pleasure?

Vartokite po 2 kapsules per dieną kartu su dideliu kiekiu vandens.Norint sumažinti šalutinio poveikio riziką, neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Laikykite produktą vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei netoleruojate arba atsiranda alerginė reakcija bet kuriai iš produkto sudedamųjų dalių, nedelsdami nutraukite naudojimą. Prieš vartodami šį ar bet kurį kitą maisto papildą pasitarkite su savo gydytoju ar vaistininku. Laikymas: Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.

Specifikacija


Parduodama: Dėžutėse po 10 vnt.
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės
Gamintojas: International Dreamlove S.L.
EAN kodas: 8435566040726

"Libidine & Afrodisia Intense Pleasure For Women 10 kaps. afrodiziakas" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Power Play Get Real Hot - ypatingai stiprus, geismą skatinantis afrodiziakas vyrams ir moterims. Power Play Get Real Hot mikstūra padid...
FertiTop Femme 60 caps.: moterų subalansuotas maisto papildas Puikiai tinka norinčioms planuoti šeimą ar tiesiog pagerinti savo repro...
Spanish Drops Raspberry 15 ml - maisto papildas, afrodiziakas, kitaip dar vadinamas išpaniška muselė. Tai lašiukai, kur...