Akcijos

Sargiai Nuolaidos Kodas

Prezervatyvai.net Jums pateikia puikų pasiūlymą prezervatyvų pirkimui. Pasirinkę Jus dominančius sargius bei paspaudę ant prekių krepšelio, įrašykite į nuolaidos kodą: Sargiai. Jums bus automatiškai pritaikyta 7 % nuolaidą prezervatyvams. Taigi, apsaugokite savo partnerį ir būkite saugūs patys. Nuolaidos kodas galioja tik perkant sargius!


Pristatymo AKCIJA

Pasirinkus pristatymą per "LPexpress" arba "DPD" siuntų paštomatus, pristatymas Jums kainuos nuo 1.09 eur. O jei jūsų prekių krepšelis viršys 20,00 eur. ribą tai Jums prekes išsiųsime NEMOKAMAI ! Arba atsiimkite prekes NEMOKAMAI prezervatyvų parduotuvėje Vilniuje.

 

DOVANA kiekvienam palikusiam atsiliepimą arba įvertinimą

Kiekvienam apsipirkusiam mūsų el. parduotuvėje Prezervatyvai.net ir palikusiam atsiliepimą arba įvertinimą žvaigždutėmis google reviews atsiliepimų platformoje, kartu su jūsų užsakymu bus išsiųsta dovana lubrikantas arba papildomas kiekis prezervatyvų. Atlikę užsakymą bei palikę atsiliepimą ar įvertinimą, informuokite mus parašę mums laišką į el. paštą info@prezervatyvai.net 

Atsiliepimą galite palikti google paieškos platformoje, nuspaudus šią nuorodą:  ATSILIEPIMAS

 

Nuolaidos ISIC ir ITIC kortelių turėtojams

„Prezervatyvai.net“ ir „ISIC Lietuva“ Jums pateikia puikų pasiūlymą – jei turite ISIC ar ITIC, jaunimo ar studento, pažymėjimą, suteiksime 10 proc. nuolaidą prezervatyvams bei lubrikantams (Durex prezervatytvams akcija negalioja). Atlikdami užsakymą, laukelyje „Nuolaida“ įveskite savo kortelės numerį (be tarpų ir raidžių) ir Jums iš karto pritaikysime nuolaidą. Taigi, apsaugokite savo partnerį ir būkite saugūs patys.

 

Nuolaida LOJALIEMS!

Visi pateikę užsakymą, į savo el. pašto dėžutę gaus nuolaidos kodą, su kuriuo galės ateityje apsipirkti mūsų parduotuvėje pigiau. Nuolaidos kodas bus suteikiamas neribotam laikui.