Akcijos

Rudens akcija -10%

Įvedus nuolaidos kodą RUDUO jums bus suteikta -10% nuolaida mūsų parduodamiems prezervatyvams! Beto rudens nuolaida kartu sumuosis su kiekio nuolaida, tad sutaupysite išties įspūdingai daug! Užsisakyk dabar nes akcijos laikas ribotas!

Pristatymo AKCIJA

Pasirinkus pristatymą per "OMNIVA" arba "LP Express" siuntų paštomatus, pristatymas Jums kainuos tik 0.99 ct. O jei jūsų prekių krepšelis viršys 16,99 eur. ribą tai Jums prekes išsiųsime NEMOKAMAI ! Arba atsiimkite prekes NEMOKAMAI prezervatyvų parduotuvėje Vilniuje.

DOVANA kiekvienam palikusiam atsiliepimą

Kiekvienam apsipirkusiam mūsų el. parduotuvėje prezervatyvai.net ir palikusiam atsiliepimą apie mūsų parduotuvę esančia P. Lukšio g. 2 Vilnius, bus įšsiūsta dovana, kurios vertė 6-7 eurai. Palikę atsiliepimą, parašykite mums į el. paštą info@prezervatyvai.net informacija kam ir kokiu adresu išsiūsti jums priklausančią dovanėlę.

Atsiliepimą galite palikti google paieškos platformoje, nuspaudus šią nuorodą:  ATSILIEPIMAS

Nuolaidos ISIC ir ITIC kortelių turėtojams

„Prezervatyvai.net“ ir „ISIC Lietuva“ Jums pateikia puikų pasiūlymą – jei turite ISIC ar ITIC, jaunimo ar studento, pažymėjimą, suteiksime 10 proc. nuolaidą prezervatvams bei lubrikantams (Durex prezervatytvams akcija negalioja). Atlikdami užsakymą, laukelyje „Nuolaida“ įveskite savo kortelės numerį (be tarpų ir raidžių) ir Jums iš karto pritaikysime nuolaidą. Taigi, apsaugokite savo partnerį ir būkite saugūs patys.

Daugiau informacijos apie kortelių įsigijimą bei joms taikomas specialias nuolaidas rasite: isic.lt
Todėl, jei dar neturite vienos iš šių puikių kortelių, – greičiau įsigykite!