Lubrikantai pastojimui, vaisingumui, planuojant nėštumą

€ 8,39
Išparduota
Skyn Oh Baby - vandens pagrindo gelis, be parabenų, palaikantis spermatozoidų mobilumą. Aksominio švelnumo gelis drėkina ir sutepa in...
Rodomi 1 - 1 iš 1 produktų

Norint pastoti ir planuoti nėštumą, daugelis porų susiduria su tam tikromis kliūtimis. Vaisingumo lubrikantai yra puikus įrankis, kuris gali padėti išspręsti vieną iš šių problemų. Šie specialiai sukuriami lubrikantai yra skirti pagerinti sėkmingos koncepcijos galimybes ir padėti jums pasiekti norimą nėštumą.

 

Kas yra lubrikantas pastojimui?

Produkto pavadinimas puikiai atskleidžia, kuo šie lubrikantai skiriasi nuo mums įprastų. Lubrikantas vaisingumui sukurtas taip, kad skatintų spermatozoidų aktyvumą ir didintų galimybes pastoti. Tai šeimos planavimui skirtas produktas, kurį galite pasitelkti kaip efektyvią pagalbinę priemonę norint greičiau pastoti.

Vaisingumo lubrikantai yra sukurti taip, kad atitiktų spermatozoidų judrumo ir jų gyvybingumo reikalavimus. Tai svarbu, nes natūralioje makštyje yra šiek tiek rūgščios aplinkos, kuri gali sumažinti spermatozoidų gyvybingumą. Vaisingumo lubrikantai dažnai yra pH neutralūs arba šiek tiek alkaklūs, kad būtų sukurtas palankesnis aplinkos spermatozoidų išlikimui ir judrumui.

 

Kaip veikia vaisingumo lubrikantai?

Vaisingumo lubrikantai yra sukuriami taip, kad būtų panašūs į natūralų makšties gleivinės sekretą. Tai padeda sustiprinti slydimą, o tai yra būtina norint, kad spermatozoidai galėtų lengviau judėti per gimdą ir pasiekti kiaušialąstę. Be to, šie lubrikantai gali sumažinti trintį ir diskomfortą intymumo metu, o tai gali padėti stiprinti lytinius santykius tuo laikotarpiu, kai jūs ir jūsų partneris stengiatės pastoti.

 

Kaip naudojamas vaisingumo lubrikantas?

Pirmiausia reikia pabrėžti, jog siekiant maksimalaus šio tipo produktų efektyvumo labai svarbu lubrikantą naudoti tiksliai taip, kaip nurodo gamintojas ir / ar pardavėjas.

Vaisingumo lubrikantus reikia naudoti pagal instrukcijas, kurios pateikiamos ant produkto pakuotės. Paprastai jie tepami ant švarios rankos ir švelniai įtrinami klitoriaus zonoje, prieš pat lytinius santykius. Būtina atkreipti dėmesį, kad naudojant vaisingumo lubrikantus, turėtumėte atsisakyti kitų lubrikantų, kurie gali netinkamai paveikti spermatozoidų judrumą.

 

Kodėl verta pirkti pas mus?

Mūsų asortimente – tik aukštos kokybės lubrikantai, atstovaujantys patikimiems bei puikiai vertinamiems ir žinomiems prekių ženklams. Lubrikantas pastojimui yra labai švelnios sudėties, nealergizuojantis odos, nedirginantis ir nekeliantis kitokio diskomforto. Pastojimo lubrikanto sudėtis yra visiškai saugi ir draugiška net itin jautriai odai. Šį lubrikantą galite naudoti kad ir kiekvieną dieną. Mūsų asortimente esantys lubrikantai pastojimui drauge suteikia ir intensyvų drėkinimą makšties gleivinei, tad lytinis aktas dovanos maksimalų malonumą.

 

Atsiliepimai apie lubrikantą padėsiantį pastoti

Dažnai poros dalinasi savo patirtimi naudojant lubrikantus pastoti. Atsiliepimai gali suteikti naudingų žinių apie skirtingus vaisingumo lubrikantus, jų efektyvumą ir tai, kaip jie gali padėti siekiant nėštumo. Svarbu prisiminti, kad kiekvienas organizmas yra unikalus, todėl tai, kas veikia vienam, gali nereikšti, kad veiks ir kitam. Tačiau atsiliepimai gali suteikti naudingos informacijos apie produktų pasirinkimą.Lubrikantas planuojant nėštumą: kokia jo kaina?

Šio tipo lubrikantų kainos yra tokios kaip ir įprastų. Mūsų e. parduotuvėje už aukštos kokybės lubrikantą, galintį padėti greičiau pastoti, mokėsite net mažiau kaip 10 eurų.

 

Apibendrinant vaisingumo lubrikantus ir gelius

Lubrikantai vaisingumui yra puikus įrankis, kuris gali padėti jums pasiekti norimą nėštumą. Pasirinkę tinkamą vaisingumo lubrikantą, galite pagerinti spermatozoidų judrumą, išlaikyti lytinių santykių komfortą ir didinti sėkmingos koncepcijos galimybes. Visada patariama pasitarti su gydytoju ar specialiste, ypač jei pastojimo pastangos truks ilgiau nei numatoma. Šis įrankis gali būti puikus pagalbininkas siekiant jūsų nėštumo svajonių išsipildymo.