Kaip išsirinkti kokybišką ir jums tinkamiausią prezervatyvą?

Šiandien, skirtingai nei prieš daugelį metų, prezervatyvų įvairovė gali patenkinti kiekvieno žmogaus norus. Seniau pasirinkimo laisvės nebuvo, tačiau laikai keičiasi ir prezervatyvai ėmė tobulėti. Jų įvairovė gausi, todėl daugeliui užkliūna šis klausimas: kaip išsirinkti tinkamą prezervatyvą, kai aplink yra toks didelis jų pasirinkimas? Renkantis kokybišką ir efektyvų prezervatyvą, reikėtų atkreipti dėmesį į šiuos punktus:

Kokybė. Ši apsaugos priemonė mus stebina savo pasirinkimo gausa, tačiau nereikėtų pamiršti, jog ne visi jie yra kokybiški ir patikimi. Pačiais netinkamiausiais prezervatyvais yra laikoma rytų, o tikliau Azijos šalių, produkcija. Kur jie pagaminti galite sužinoti pažiūrėjus jų pakuotę. Pirmieji trys prekės kodo simboliai parodo, kurioje šalyje jie buvo pagaminti.

Pagal priimtus standartus ant Europoje pagamintų prezervatyvų yra žymimos sutartinės raidės „CE“, kurios parodo, jog prekė yra kokybiška ir atitinka visus Europos Sąjungos standartus. Jeigu radote prezervatyvą, ant kurio nėra nurodytas gamintojas, jo geriau nepirkti, nes tai neužtikrina prekės kokybiškumo.Į visa tai atkreipus dėmesį, galime padaryti išvadą, jog kokybišką prezervatyvą reikia rinkitės atsargiai. Rekomenduojame įsigyti šių kokybiškų firmų kontraceptines priemones: Durex, Pesante, EXS ir kita. Pas mus galite įsigyti aukščiausios kokybės prezervatyvus, kurių kokybę užtikrina patys gamintojai.

Įsigyjimo vieta. Prezervatyvai yra parduodami beveik visur. Juos galime įsigyti tiek vaistinėje, tiek kioske, tiek prekybos centre, tad kyla vienintelis klausimas: kur geriausia juos įsigyti? Šis klausimas turėtų būti aktualus deugeliui. Juk pirkdami prekę tikimės aukštčiausios kokybės.

Prezervatyvai – ne išimtis. Aukščiausią jų kokybę gali užtikrinti Durex, Pasante, EXS, Vitalis ir kitos firmos. Įvairiose pardavimo vietose apsaugos priemonių kokybė gali ryškiai skirtis, neminint kiek laiko ir kokiomis sąlygomis jie buvo laikomi. Kad prezervatyvai išliktų kokybiški ir patikimi, jiems reikia tam tikrų laikymo sąlygų. Lateksą, iš kurio pagaminti prezervatyvai, gali pažeisti tokie veiksniai kaip saulės spinduliai ir aukšta temperatūra, todėl sumažėja jų patikimumo faktorius. Tokie prezervatyvai, saugantys nuo infekcijų ir nėštumo, tampa netinkami naudojimui.

Geriausia vieta išsirinkti kokybišką prekę yra prezervatyvų parduotuvė. Klausiate kodėl? O todėl, kad prezervatyvų parduotuvės dažnai papildo savo prezervatyvų atsargas vis naujomis prekių siuntomis, taip užtikrindamos, kad visų prezervatyvų galiojimo terminas bus ženkliai ilgesnis nei pirktumėte tas pačias prekes vaistinėse ar prekybos centruose. Be to prekės nėra sandeliuojamos, tad praktiškai prezervatyvai atkeliauja pas jus tiesiai iš gamintojo.

Dydis. Daugelį metų prezervatyvams nebuvo taikomas skirtingas dydis. Jie buvo visi vienodi ir buvo manoma, kad turi tikti visiems. Tačiau dabar rinkoje galime išvysti skirtingo dydžio prezervatyvus. Sužinoti prezervatyvo dydį galite perskaičius jo aprašymą ant pakuotės. Juk reikia sutikti, kad kiekvieno žmogaus varpa yra skirtingo dydžio, todėl ir prezervatyvai turi atitikti jį.

Jeigu jie būtų vienodo dydžio, sukeltų nepatogumų, sumažintų jautrumą ir taptų nesaugu juos naudoti. Prezervatyvai turi atitikti varpos dydį, o visų svarbiausia – reikia mokėti juos tinkamai naudoti. Durex prezervatyvo plotis pagal Europos Sąjungos priimtus standartus yra 56mm, tuo tarpu kiti, tokie kaip EXS, Pasante, yra šiek tiek mažesni – 54mm pločio. Kaip sužinoti, koks dydis jums tinka? Tai nesunku sužinoti išmatavus varpą erekcijos būsenoje.

Taip pat skaitykite kokio dydžio reikalingi sargiai pagal varpos dydį->

Spalva ir kvapas. Ne vien prezervatyvo dydis ir jo kokybė įtakoja jūsų pasirinkimą. Tai labai priklauso ir nuo jo spalvos ir kvapo. Kiekvienas turi mėgstamas spalvas, kurios lytinio akto metu gali labiau sujaudinti. Rekomenduojama yra kūno spalvos prezervatyvai, tačiau jeigu jūsų negluminina kitos ryškios spalvos varpos – pirmyn! Tuo tarpu kvapas atlieka panašų vaidmenį. Nereikėtų pamiršti, jog banano ir žemuogių skleidžiami aromatai yra laikomi pačiais seksualiausiais, todėl jeigu norite pasimėgauti visu malonumu, rinkitės juos.

Forma. Spalva, kvapas ir dydis – tai dar ne viskas. Prezervatyvai dažnai pasižymi skirtingomis formomis. Pavyzdžiui jie turi iškilimus, „ūselius“, gali būti su užlenktu galiuku. Šios įmantrios formos yra skirtos papildomam lytinių organų stimuliavimui. Tačiau ši prezervatyvų forma vienoms moterims gali sukelti ir nemalonius pojūčius bei diskomfotą, tuo tarpu kitoms tai gali patikti. Statistikos duomenimis, didžiulė dalis apklaustūjų pirmenybę teikia natūralumui, o ne prezervatyvo įmantrumui.

Apibendrinus, galime padaryti išvadą, jog prezervatyvo pasirinkimą lemia tikrai daug veiksnių. Jeigu peržvelgus visus punktus jums vis dar sunku nuspręsti, kurį prezervatyvą rinktis, patariame išbandyti kelis skirtingus jų variantus. Galite rinktis tarp Durex, Pasante, EXS ir kitų firmų, taip išsirinksite jums labiausiai patinkančią išeitį. Tik išbandę skirtingų firmų prezervatyvus, suprasite kurie iš jų yra jums geriausi, kadangi kiekvienos firmos prezervatyvai skiriasi savo dydžiu, lubrikantu, kokybe ir kitomis įmantrybėmis.