eXXtreme Power Caps papildai vyrams

eXXtreme Power Caps yra specialiai sukurta formulė, skirta vyrams, siekiant pagerinti jų seksualinę ištvermę, energijos lygį ir potenciją. Šie natūralūs maisto papildai vyrams yra sukurti remiantis senovės žiniomis apie augalus ir iš jų panaudotus ingredientus, kurie gali pagerinti vyrų seksualinę sveikatą ir padidinti jų pasitikėjimą lovoje.

Prekės

eXXtreme power caps 2 vnt. - maisto papildas vyrams. Sudėtyje esantys vitaminai ir mineralai gali sustiprinti vyro seksualinį pajėgumą. Unik...
eXXtreme Power Caps 5 vnt - maisto papildas vyrams, galintis pagerinti seksualinį pajėgumą. Poveikis nėra stipriausias, bet nėra ir jokio &s...
eXXtreme power caps 10 vnt. - maisto papildas vyrams. Sudėtyje esantys ingredientai gali sustiprinti vyriškumą ir suteikti daugiau en...
Rodomi 1 - 3 iš 3 produktų

Nors tema kiek subtili ir tikrai ne visi vyrai drįsta apie tai kalbėti, tačiau su erekcijos sutrikimais anksčiau ar vėliau susiduria daugelis. Kai kuriems tai būna pavieniai atvejai, kitiems ilgesnio laikotarpio problema, tačiau bet kuriuo atveju svarbu imtis priemonių. Erekcijos sutrikimus sąlygoja nebūtinai amžius – yra daugybė priežasčių, kodėl net ir jauni vyrai gali įsitikinti, kokia nemaloni patirtis, kai sutrinka erekcijos funkcija. Tačiau drauge galime ir pasidžiaugti, jog šiais laikais turime platų pasirinkimą galimybių, kaip erekciją pagerinti. Vienas iš paprasčiausių – maisto papildai, kurie reikalus gali sutvarkyti vos per kelias minutes.

Exxtreme Power Caps papildai vyrams mūsų asortimente

  • Rinkitės 2, 5 ar net 10 kapsulių pakuotę. Atkreipkite dėmesį į kainą – įsigyti daugiau kapsulių turinčią pakuotę daug labiau apsimoka.
  • Exxtreme Power Caps yra vyrams skirtas maisto papildas, sudėtyje turintis pluoštą vertingų vitaminų bei mineralų, kurie gali svariai prisidėti stiprinant vyro seksualinį pajėgumą, ištvermę, gerinant erekciją. Dėl natūralios sudėties produktas yra visiškai saugus vartoti, jis gali skatinti kraujotaką varpoje, o tai labai svarbu stipresnei ir ilgiau trunkančiai erekcijai.
  • Mūsų asortimente parduodami maisto papildai Exxtreme Power Cap yra aukštos kokybės, geros natūralios sudėties, saugūs. Tačiau siekiant maksimalaus saugumo ir geriausio rezultato prieš pradedant vartoti bet kokius maisto papildus tikslinga pasitarti su savo gydytoju.

Svarbu: maisto papildas nėra maisto pakaitalas.

Atkreipkite dėmesį į mūsų parduodamų Exxtreme Power Caps vartojimo rekomendacijas. Vieną kapsulę išgerti reikia iki lytinio akto likus maždaug porai valandų. Per parą negalima vartoti daugiau kaip dviejų kapsulių.

Kodėl gali sutrikti erekcija?

Erekcijos sutrikimo priežasčių sąrašas labai ilgas, pavyzdžiui, įtampa, stresas, nepasitikėjimas savimi, nerimas (pavyzdžiui, prieš santykius su nauja partnere), ilgalaikis nuovargis, kai kurių vaistų vartojimas, žemas testosterono lygis ir kt. Neretai užtenka peržvelgti savo gyvenimo būdą, įpročius, poilsio režimą bei skirti šiek tiek daugiau laiko sau ir erekcija gali susitvarkyti. 

Skubi pagalba - Exxtreme Power Caps maisto papildas, kuris užtikrins, kad erekcija bus pavydėtina tada, kai to labiausiai reikės. Beje, erekcijai pagelbėsite ir tada, jei pasirinksite sveiką, subalansuotą mitybą, užsiimsite mankštomis, daugiau laiko leisite gryname ore, gebėsite kokybiškai atsipalaiduoti. Ne paslaptis, kad labai daug sveikatos sutrikimų atsiranda būtent dėl šių trijų priežasčių: netinkamo maisto, streso nei mažo fizinio aktyvumo.

Kiek kainuoja Exxtreme Power Caps?

Mūsų asortimente šių stebuklingų maisto papildų kaina labai patraukli – vos nuo 9 eurų už dviejų kapsulių pakuotę. Pakuotės kainai įtakos turi kapsulių skaičius joje. Pavyzdžiui, net 10 kapsulių pakuotė kainuos apie 27 eurus. Matyti, kad pirkti daugiau vienetų turinčią dėžutę daug pigiau.