Prezervatyvų blogas

Kodėl prezervatyvai populiariausia apsauga?

Kodėl prezervatyvai populiariausia apsauga?

Nors šiuolaikinė pramonė gali pasiūlyti labai daug įvairių apsisaugojimo nuo neplanuoto nėštumo priemonių, visgi, prezervatyvai vis dar išlieka pačiu populiariausiu pasirinkimu.

Kaip sutaupyti perkant prezervatyvus?

Kaip sutaupyti perkant prezervatyvus?

Nors šiuolaikinė pramonė gali pasiūlyti labai daug įvairių apsisaugojimo nuo neplanuoto nėštumo priemonių, visgi, prezervatyvai vis dar išlieka pačiu populiariausiu pasirinkimu. Tiesa, jie ne tik labai funkcionalūs, tačiau tuo pačiu ir pigūs.

Prezervatyvų istorija: kaip jie pasiekė mūsų dienas

Prezervatyvų istorija: kaip jie pasiekė mūsų dienas

Šiuo metu pati populiariausia egzistuojanti apsaugos priemonė yra prezervatyvai. Tiesa, jie išpopuliarėjo tikrai ne tik šiais laikais. Jau ilgus tūkstantmečius prezervatyvai pasirenkami siekiant apsisaugoti nuo lytiškai plintančių ligų, o vėliau ir nuo nėštumo. Šiuo metu siūlo sargiai gali suteikti net ir papildomą apsaugos funkciją, tad tiek daug naudos nebuvo niekada.

Kaip pasirinkti vibratorių?

Kaip pasirinkti vibratorių?

Jeigu lovos žaidimai jums pasidarė per daug paprasti ir nuobodūs, tokiu atveju reikia ieškoti būdų galinčių padėti bent kiek paįvairinti seksualinius žaidimus. www.prezervatyvai.net teikia plačią įvairiausių sekso gaminių pasiūlą. Nuo padidinta malonumą teikiančių prezervatyvų iki vibratorių, kuriuos išbando ne tik moterys, tačiau ir vyrai bei poros. Svarbiausia žinoti – koks vibratorius yra geriausias ir kaip atrasti tokį, koks jums tiktų labiausiai.

Kaip išsirinkti lubrikantą?

Kaip išsirinkti lubrikantą?

Net ir vaikai žino, kam yra reikalingi prezervatyvai. Dažniausiai papildomą nuostabą kelia lubrikantai, kurių pasiūla yra ne ką mažesnė nei sargių. Natūralu, kad daugeliui kyla klausimas – kam jie reikalingi. Trumpai tariant, lubrikantai padeda sudrėkti, kas yra būtina sekso metu. Tuomet varpa lengviau slys ir malonumas bus kur kas didesnis. Lubrikantai naudojami ir homoseksualų, ir net asmenų, kurie užsiima oraliniu seksu. Kadangi šių prekių pasiūla tokia plati – naudinga susipažinti, kad būtų galima paprasčiau pasirinkti.

Silikoniniai lubrikantai: kas, kaip kodėl?

Silikoniniai lubrikantai: kas, kaip kodėl?

Lubrikantai – puikus pasirinkimas ne tik heteroseksualioms poroms, kurios nori lovoje pajusti daugiau naujų pojūčių, tačiau tuo pačiu ir homoseksualams bei masturbaciją propaguojantiems. Silikoniniai lubrikantai – populiariausias būdas nusibodusį seksą padaryti išskirtiniu pojūčiu. Svarbiausia, kad egzistuoja labai platus lubrikantų pasirinkimas. Mes siūlome silikoninius, kadangi pastarieji dažniausiai pasirenkami dėl plačios įvairovės, nedidelės kainos bei patogumo naudojant.

Seksas – geriausias vaistas nuo visų ligų

Seksas – geriausias vaistas nuo visų ligų

Turbūt ne kartą teko girdėti, kad seksas – geriausias vaistas nuo visų ligų. Juokaujama, kad moterys dažnai skundžiasi nenorinčios sekso dėl galvos skausmo, tačiau net mediciniškai įrodyta, kad seksas padeda panaikinti skausmus. Taigi, jeigu jaučiatės blogai – pirmyn. Juolab, egzistuoja apsaugos, kurios padės mylintis nesulaukti nenorimo rezultato. Durex prezervatyvai – pasirinkimas Jums.

5 žingsniai link kitokio sekso

5 žingsniai link kitokio sekso

Seksualinis gyvenimas svarbus mums visiems. Labai dažnai dėl prasto sekso sugenda mūsų nuotaika, jaučiamės prastai, nenorime nieko veikti. Ne veltui kartojama, kad aktyvus lytinis gyvenimas – pirmas žingsnis į laimingą gyvenimą. Juolab, šiuo metu egzistuoja tiek daug priemonių, kurios padeda net ir nuobodų seksą padaryti kur kas įspūdingesniu. Kol vieni baiminasi peržengti tabu ribas, tuo tarpu kiti drąsiai mėgaujasi meilės teikiamais malonumais.

Rodomi 1 - 8 iš 55 įrašų