Pagalba DUK

Klausimas: Kokiais būdais galima atsiskaityti už prekes? 

Atsakymas: Atsiskaityti galima tokiais būdais: 

  1. Bankiniu pavedimu į mūsų įmonės sąskaitą per elektroninę bankininkystę (visus pavedimui reikalingus mokėjimo rekvizitus gausite el. paštu, kai tik atliksite užsakymą).
  2. Per Mokėjimai.lt sistemą. Ši sistema Jums suteikia galimybę atsiskaityti per Lietuvos bankų e. bankininkystės sistemas, „Maxima“ kasose, „Lietuvos spauda“ ar „Rkiosk“ spaudos kioskeliuose, taip pat per „Webmoney“ sistemą.
  3. Grynais pinigais banke. Atlikę užsakymą prezervatyvai.net el. parduotuvėje, Jūs į savo el. paštą gausite mokėjimui atlikti reikalingus rekvizitus. Tuomet bet kuriame Lietuvos banke pateikę mūsų rekvizitus galėsite sumokėti reikiamą sumą.
  4. Paypal apmokejimas per elektroninę paypal sistemą.
  5. Išperkamuoju paštu (Grynais). Atsiskaitoma už prekes, jas atsiimant atgabenusios kurjerių (LPexpress) bendrovės darbuotojams. Būtina turėti tikslia pinigų sumą, nes kurjeris gražos dažniausiai neturi! Prieš išsiunčiant prekes, mes su jumis susisieksime jūsų nurodytu kontaktiniu telefonu, kad patvirtintumėte savo užsakymą.
  6. Grynais pinigais atsiimdami prekę tiesiogiai. Norėdami apmokėti už prekes grynais ir atsiimti tiesiogiai, turite susiderinti asmeniškai prieš atlikdami užsakymą. (Vilniuje, Kaune bei Panevėžyje)

Klausimas: Kurioms rūšims (parduodamoms po vieną vienetą) taikomos nuolaidos nuo perkamo kiekio? 
Atsakymas: Mūsų e. parduotuvėje kiekio nuolaidos taikomos visoms rūšims vienodai. Ir visai nesvarbu, ar Jūsų užsakyme pasirinktos prekės yra vienos rūšies, ar visų rūšių po vieną. Kiekvienai skirtingai prekei gausite maksimalią kiekio nuolaidą bet kokiu atveju! 
Palyginus su kitomis e. parduotuvėmis, jose kiekio nuolaidą gausite tik tuo atveju, jei pirksite vienos rūšies prekes.

Klausimas: Kokiu būdu galima gauti jūsų žadamą specialią nuolaidą? 
Atsakymas: Tuo atveju, jei rasite identišką prekę bet kur kitur Lietuvoje, parašykite mums į e. paštą, kur radote pigiau (nurodykite konkrečią e. parduotuvę). Tuomet atsiųsime specialiai jums priskirtą tos prekės kainą – mažesnę nei bet kur kitur.

Klausimas: Ar sumokėjus pinigus neatsitiks taip, kad nebeatgausiu nei pinigų, nei prekių, kurias užsisakiau? 
Atsakymas: Mes labai branginame klientus ir esame suinteresuoti išlaikyti bei patenkinti kiekvieno pirkėjo poreikius, todėl į kiekvieną Jūsų atliktą užsakymą žiūrime labai atsakingai. Atlikę užsakymą Jūs gaunate į savo el. paštą visus mūsų rekvizitus, kuriuos, apgaulės atveju, galėtumėte pranešti policijai.

Klausimas: Kodėl verta pirkti el. parduotuvėje Prezervatyvai.net? 
Atsakymas: Todėl, kad produkciją gauname tiesiai iš oficialių gamintojų. Esame išsikovoję palankiausias kainas pas tiesioginius gamintojus, be to, perkame urmu, todėl galime pasiūlyti Jums žemiausią rinkoje esančią kainą. Jei rasite kitur pigiau, suteiksime Jums specialią nuolaidą.

Klausimas: Kokioje pakuotėje atsiunčiate užsakymą? 
Atsakymas: Jūsų užsakytos prekės siunčiamos konfidencialioje, tvirtoje, nepermatomoje pakuotėje – specialioje dėžutėje, kad būtų užtikrintas Jūsų konfidencialumas bei prekės nebūtų pažeistos. Siuntėjo laukelyje nurodomi tik privataus asmens duomenys, be logotipų ar reklamų, todėl siuntinukas atrodo įprastai ir neįmanoma sužinoti, kas yra jo viduje, kol dėžė neatidaroma.

Klausimas: Koks prekių galiojimo terminas? 
Atsakymas: Visų mūsų parduodamų prekių galiojimo terminas yra labai ilgas (ne mažiau nei 1,5 metų). Neturime didelių sandėlių, todėl prekes nuolat papildome, taip galėdami Jums pasiūlyti prekes su ilgiausiu galiojimo terminu.

Klausimas: Ar šie prezervatyvai yra originalūs? Ar jie tokie patys, kokiais prekiaujama vaistinėse ar įprastose parduotuvėse? 
Atsakymas: Tikrai taip, visi parduodami prezervatyvai internetu yra 100 % originalūs ir lygiai tokie patys, kaip ir pardavinėjami parduotuvėse ar vaistinėse. Visos prekės importuojamos iš Vokietijos, Anglijos bei JAV gamintojų ir yra su gamintojo spaudu, galiojimo data bei registracijos numeriu.

Klausimas: Jūsų elektroninėje parduotuvėje ruošiuosi pirkti pirmą kartą. Kyla labai daug neaiškumų, kaip užsisakyti prekes. Kaip galėčiau pateikti užsakymą? 
Atsakymas: Jei Jums atliekant užsakymą iškilo bet kokių neaiškumų, tiesiog galite parašyti mums el. paštu, nurodyti pageidaujamų užsisakyti prekių sąrašą bei informaciją, kam bei kokiu adresu išsiųsti prekes ir mes Jums atsiųsime sąskaitėlę asmeniškai.

Klausimas: Iš kur galima gauti nuolaidų kuponų? 
Atsakymas: Nuolaidų kuponų galima įsigyti tuomet, kai rengiame akcijas ir apie jas paskelbiame savo „Facebook“ profilyje. Tuomet galite nusipirkti akcijos kuponų ir juos panaudoti.

Klausimas: Ar galima grąžinti užsisakytas prekes? 
Atsakymas: Prekes galima grąžinti pirkėjo pageidavimu be jokios svarbios priežasties. Tačiau tik tuo atveju, jeigu prekė nebuvo sugadinta, išpakuota ir iš esmės nepasikeitė jos prekinė išvaizda, taip pat, jeigu ji nebuvo naudojama (prekės turi būti nepraradusios prekinės išvaizdos). Visais kitais atvejais prekės yra keičiamos ar grąžinami visi sumokėti pinigai pirkėjui.

Klausimas: Kaip greitai pristatote įsigytas prekes? 
Atsakymas: Užsakytos prekės įprastai pristatomos pirkėjui per 1–3 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo dienos (į Vilnių, Kauną bei Klaipėdą įprastai prekės pristatomos jau kitą darbo dieną).

Klausimas: Ar galiu derėtis dėl kainos ar gauti kokią nuolaidą? 
Atsakymas: Jeigu kitur aptiksite mažesnę tos pačios prekės kainą, susisiekite su mumis el. paštu ar telefonu ir mes suteiksime Jums specialią nuolaidą.

Klausimas: Ką daryti, jeigu nėra mano ieškomų ar pamėgtų prekių? 
Atsakymas: Jei nerandate ieškomos prekės, tuomet susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes pabandysime kaip įmanoma greičiau pristatyti Jūsų pageidaujamas prekes.