Taisyklės

Prekių grąžinimas bei keitimas

Jei norite grąžinti ar pakeisti užsakytas prekes į kitas prekes iš prezervatyvai.net parduotuvės, tai galima padaryti per 14 darbo dienų nuo prekės gavimo. Grąžinamos arba keičiamos prekės turi būti supakuotos toje pačioje pakuotėje, kurioje ir gavote užsakytas prekes, prekės negali būti naudotos ar kitaip pažeistos. Jos turi būti nepraradusios prekinės išvaizdos. Visų pirma praneškite mums elektroniniu paštu info@prezervatyvai.net, kad norite grąžinti ar pakeisti jau užsakytas savo prekes. Parašykite užsakymo numerį, kad mes žinotume, apie kokį užsakymą kalbama. Tuomet mes su Jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau ir susitarsime, kaip kuo greičiau tai padaryti. Naudotos prekės nėra keičiamos ar gražinamos dėl higienos 

Kol prekės yra grąžinamos arba keičiamos, už prekių saugumą atsako pirkėjas.

Visas grąžinimo ar keitimo išlaidas apmoka pirkėjas. Prezervatyvai.net padengs transportavimo išlaidas tik tuo atveju, jei gavote ne tas prekes, kurias užsisakėte, dėl mūsų kaltės arba prekės buvo su gamintojo defektu ar kitaip netinkamos naudoti.

Grąžinant prekes, sumokėti už prekes pinigai pirkėjui grąžinami per 15 (penkiolika) darbo dienų nuo prekės grąžinimo dienos.

Svarbu! Jei pristatymo metu pastebėjote pažeistą prekės pakuotę:

 • praneškite apie tai prekę pristačiusiam kurjeriui;
 • parašykite savo pastabas ant pristatymo važtaraščio;
 • nedelsiant informuokite mus apie šį įvykį telefonu arba e. paštu.

Šių prekių grąžinimas vykdomas remiantis pirmiau apibrėžtomis grąžinimo sąlygomis.
Dėkojame už Jūsų supratimą.

Prekių pristatymas

 • Visi užsakymai yra įvykdomi per 3 (tris) darbo dienas po visiško atsiskaitymo su e. parduotuve.
 • Jūsų užsakytas prekes išsiųsime tą pačią darbo dieną (jei apmokėjote už prekes ne vėliau kaip iki 13.00 val.). Priešingu atveju prekes išsiųsime kitą darbo dieną po sutarto atsiskaitymo su e. parduotuve.
 • Prezervatyvai.net pasilieka teisę, kad išimtiniais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Jei taip įvyko, tuomet pardavėjas įsipareigoja kaip įmanoma greičiau informuoti pirkėją apie prekių vėlavimą bei nurodyti tikslų pristatymo terminą.

 

 • Jeigu klientas, atlikdamas užsakymą, nurodo neteisingą savo telefono numerį ir dėl šios priežasties negauna sms žinutės iš kurjerių apie siuntos pristatymą, arba klientas laiku neatsiema siuntinio, tuomet pirkėjas padengia visas su tuo susijusias išlaidas. Tai yra prekės siuntimo išlaidos 1.49 eur ir prekės grąžinimo išlaidos 1.49 eur. Jeigu reikia prekę klientui persiųsti iš naujo, tai klientas privalo susimokėti 2,98 eurus už persiuntimą. Taipogi jeigu klientas atsisako savo siuntinio, tuomet klientui yra grąžinami jo pinigai, išskaičiavus siuntimo ir grąžinimo sumą, kuri yra 2.98 eurai.

Konfidencialumo užtikrinimas

 • Visi surinkti duomenys apie pirktas prekes ir Jūsų nurodyti asmeniniai duomenys niekada nebus perduoti trečiosioms šalims ar panaudoti kitiems negarbingiems tikslams.
 • Visi užsakymai siunčiami registruotu pirmenybiniu paštu, diskrečioje apsauginėje dėžėje, kad prekė nebūtų pažeista ir būtų užtikrintas Jūsų konfidencialumas.
 • Visos užsakytos prekės yra supakuojamos į specialiai tam pagamintas kartonines dėžutes. Ant pakuotės nėra jokių Prezervatyvai.net parduotuvės logotipų ar bet kokių kitų reklamos ženklų. Ant pakuotės nurodomi tik siuntėjo bei gavėjo nurodyti duomenys.
 • Apmokant už užsakytas prekes grynais pinigais ar bankiniu pavedimu, mokėjimo paskirtyje bus nurodyta tik užsakymo numeris, pvz., „37582“, taigi niekas negalės žinoti, už ką yra apmokama.
 • Norint apsipirkti Prezervatyvai.net parduotuvėje, nereikia registruotis, todėl parduotuvė nesaugo jokių Jūsų duomenų, taip užtikrinamas maksimalus pirkėjo konfidencialumas.

Pirkėjo atsakomybė

 • Pirkėjas atsako už visų pateiktų duomenų tikslumą bei teisingumą.
 • Pirkėjas prisiima visą atsakomybę už visus jo atliktus veiksmus Prezervatyvai.net e. parduotuvėje.
 • Pirkėjas neturi teisės e. parduotuvėje apsipirkti, jeigu jis (pirkėjas) nėra susipažinęs su Prezervatyvai.net taisyklėmis. Bet kokiu atveju, yra laikoma, kad pirkėjas susipažino su puslapio taisyklėmis, jei jis, atlikdamas užsakymą, pažymi varnelę ties punktu „Su taisyklėmis susipažinau ir sutinku).

Pardavėjo atsakomybė

 • Prezervatyvai.net neprisiima jokios atsakomybės už padarinius, jei jų atsirado dėl to, kad pirkėjas pateikė neteisingus duomenis apie save.
 • Prezervatyvai.net nėra atsakinga už parduotuvėje esančiose nuorodose į kitus tinklalapius pateiktą informaciją ar bet kokią vykdomą veiklą.
 • Prezervatyvai.net pasilieka teisę bet kada sustabdyti parduotuvės veiklą arba ją pakeisti, apie tai nieko neįspėjus.
 • Prezervatyvai.net privalo pristatyti visas pirkėjo užsakytas prekes tuo adresu, kurį nurodė pirkėjas, atlikdamas užsakymą.
 • Prezervatyvai.net pasilieka teisę pakeisti pirkėjo užsakytas prekes į analogiškas pirkėjo užsakytas (jei tuo metu neturi pirkėjo pasirinktų prekių) arba grąžinti sumokėtus pinigus per 7 darbo dienas.

Prezervatyvai.net prekių bei jų kainų nustatymas

 • E. parduotuvėje visos pateiktos prekių kainos yra jau su įskaičiuotu pridėtinės vertės mokesčiu (PVM).
 • Į kiekvienos prekės kainą nėra įskaičiuotas pristatymo mokestis. Visas prekių pristatymo išlaidas apmoka pirkėjas. Tačiau, jei pirkėjas pasirenka pristatymo būdą per AB Lietuvos paštą ir užsisako prekių daugiau kaip už 20 eurų, visas transportavimo išlaidas apmoka Prezervatyvai.net e. parduotuvė. Pirkėjui pasirinkus pristatymą per autobusų stoties siuntų skyrių arba per kurjerius, pirkėjas apmoka nurodytas transportavimo išlaidas.
 • Prezervatyvai.net pasilieka teisę bet kada pakeisti prekių ir pristatymo kainą.

Bet kokius iškilusius nesklandumus ar ginčus visada bandome išspręsti pirkėjo naudai.

Malonaus apsipirkimo!

Prezervatyvai.net