Pristatymo Informacija

Užsakymai priimami ir vykdomi kiekvieną dieną. Esant savaitgaliui, valstybinėms šventėms ar nedarbo dienoms, užsakymai yra priimami, tačiau jo vykdymas atidedamas artimiausiai darbo dienai.

Gavę apmokėjimą iki 13.00 val., prekes išsiunčiame tą pačią dieną. Jei pinigai pervedami po 13.00 val., prekės yra išsiunčiamos kitą darbo dieną.

Galimi pristatymo būdai Lietuvoje

Atsiėmimas Omniva“ arba LP Express siuntų terminaluose (paštomatuose) savo mieste.

Pasirinkus šį pristatymo būdą būsite informuoti SMS žinute, kuomet prekė pasieks jūsų pasirinktą terminalą. Joje rasite ir informaciją, kaip atsiimti siuntą. Į terminalus prekes pristatome ir šeštadieniais
Prekės pristatomos per 1-2 dienas. Šio tipo siuntimo kaina 0.89 euro siunčiant per Omniva paštomatą arba 1.39 euro siunciant per LP Express paštomatą.
 

Lietuvos paštu (registruota siunta) – užsakytas prekes išsiunčiame registruota, pirmenybine siunta.
Šiuo būdu išsiųsti siuntiniai yra pristatomi per 1–3 darbo dienas į Jūsų namus arba artimiausią pašto skyrių.
Šio tipo siuntimas kainuoja 1.59 euro.

Siunta „Iki pareikalavimo“. Jei pasirinkote šį siuntimo būdą, tuomet atsiimti užsakytas prekes turėsite pageidaujamame Lietuvos pašto skyriuje. Pasirinkite šį būdą, jei nenorite, kad siuntinys ar pranešimas dėl siuntinio būtų atneštas į namus (konfidencialiai). Mes ant siuntinio vietoj jūsų adreso pažymėsime „Siunta iki pareikalavimo“. Tokiu atveju informacinio lapelio į namus iš pašto negausite, patys turėsite nuvykti į artimiausią pašto skyrių, pateikti asmens dokumentą bei siuntos sekimo numerį kurį atsiūsimę jums i jūsų el. pašto dėžutę išsiunte prekes. Taipogi internete galėsite sekti siuntos keliavimo būseną bei stebėti, kada jis pasieks Jūsų nurodytą pašto skyrių.

Kurjeriu  – prekės pristatomos tiesiogiai į Jūsų namus, biurą ar kitu jūsų nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas.
Kurjeris, prieš pristatydamas prekes, Jums paskambins ir suderins patogiausią laiką bei vietą.
(Pasirinkę šį pristatymo būdą, būtinai nurodykite tikslų savo kontaktinį telefono numerį.)
Šio tipo siuntimo kaina 2.39 euro.

Jei užsisakysite prekių už 16.99 eurų ar daugiau, tuomet Jums prekes pristatysime Nemokamai! Pasiūlymas galioja pasirenkant pristatymą „Lietuvos paštu” ir „OMNIVA” terminaluose.

Nemokamas prekių atsiėmimas parduotuvėje Vilniaus mieste adresu: 

Savanorių pr.59 (Intymu) Darbo laikas: I-V 10-18h.

Gedimino pr. 45 (Fantazijos) Darbo laikas: I-V 11-19h, VI-VII 10-18h.

 

Prekių siuntimas į kitas valstybes

Tarptautiniu oro paštu – pasirinkus siuntimą į kitas valstybes. Tarptautinio pirmenybinio siuntimo kaina oro paštu 3.49 euro.
Įprastai siuntimas užtrunka apie 3–7 darbo dienas į Europos Sąjungos šalis bei 7–14 darbo dienų į visas kitas valstybes nuo apmokėjimo dienos.

Konfidencialumas

Jūsų užsakytos prekės siunčiamos konfidencialioje, tvirtoje, nepermatomoje pakuotėje – specialioje dėžutėje, kad būtų užtikrintas Jūsų konfidencialumas bei prekės nebūtų pažeistos. Siuntėjo laukelyje nurodomi tik privataus asmens duomenys, be logotipų ar reklamų, todėl siuntinys atrodo įprastai ir neįmanoma sužinoti, kas yra siuntinio viduje, kol dėžė neatidaroma.