Pristatymas

Užsakymai priimami ir vykdomi kiekvieną darbo dieną. Esant savaitgaliui, valstybinėms šventėms ar nedarbo dienoms, užsakymą išsiunčiame artimiausią darbo dieną.

Gavę apmokėjimą iki 14.30 val., prekes išsiunčiame tą pačią dieną. Jei pinigai pervedami po 14.30 val., prekės yra išsiunčiamos kitą darbo dieną.

Galimi pristatymo būdai Lietuvoje:

Siuntų terminalai (paštomatai) LPexpress, Omniva, DPD - Pasirinkus šį pristatymo būdą jūs būsite informuoti SMS žinute ir el. laišku, kuomet siuntinys pasieks jūsų pasirinktą siuntų terminalą. Žinutėje rasite informaciją, kaip ir kur atsiimti siuntą. Į terminalus prekes pristatome ir šeštadieniais. Prekės į paštomatus pristatomos per 1-2 dienas. Šio tipo siuntimo kaina nuo 1.09 euro, o siunčiant per LP express paštomatą NEMOKAMAI jeigu jūsų prekių krepšelio suma viršys 19.99 eur sumą.

Kurjeriu – prekės pristatomos tiesiogiai į Jūsų namus, biurą ar į kitą jūsų nurodytą adresą per 1–2 darbo dienas.
Kurjeris, prieš pristatydamas prekes, Jums paskambins ir suderins patogiausią laiką.
(Pasirinkę šį pristatymo būdą, būtinai nurodykite tikslų savo kontaktinį telefono numerį.)
Šio tipo siuntimo kaina 2.79 euro.

Lietuvos paštu (registruota pirmenybinė siunta į namus) – užsakytas prekes išsiunčiame registruota, pirmenybine siunta.
Šiuo būdu išsiųsti siuntiniai yra pristatomi per 1–3 darbo dienas į Jūsų namus arba artimiausią pašto skyrių.
Šio tipo siuntimas kainuoja 2.49 euro.

Lietuvos paštu „Iki pareikalavimo“ (registruota pirmenybinė siunta į pašto skyrių). Jei pasirinkote šį pristatymo būdą, tuomet atsiimti užsakytas prekes turėsite pageidaujamame Lietuvos pašto skyriuje. Pasirinkite šį būdą, jei nenorite, kad siuntinys ar pranešimas dėl siuntinio būtų atneštas į namus (konfidencialiai).

Mes ant siuntinio vietoj jūsų adreso pažymėsime „Siunta iki pareikalavimo“. Tokiu atveju informacinio lapelio į namus iš pašto negausite, patys turėsite nuvykti į artimiausią pašto skyrių, pateikti asmens dokumentą bei siuntos sekimo numerį kurį atsiūsimę jums i jūsų el. pašto dėžutę išsiunte prekes. Taipogi internete galėsite sekti siuntos keliavimo būseną bei stebėti, kada jis pasieks Jūsų nurodytą pašto skyrių.

Autobusų stoties skubių siuntų tarnybą – prekės yra pristatomos tą pačią dieną (siuntimas užtrunka apytiksliai 4–6 val. jeigu yra autobusas į jūsų miestą). Jums nereikės laukti atvykstančio autobuso, o tiesiog užsukti į autobusų stoties skubių siuntų terminalą ir atsiimti savo siuntinį, kada Jums patogu.
Šio tipo siuntimas kainuoja 4.99 euro.

Nemokamas prekių atsiėmimas parduotuvėje Vilniaus mieste adresu:

  • P. Lukšio g. 2 Darbo laikas: I-V 11-19h, VI-VII 10-18h.

P.S. Fizinėje parduotuvėje kainos didesnės, tad siūlome užsisakyti internetu.

Apmokėti galite atsiimant prekes siuntų terminale arba kurjeriui pristačius prekes grynais arba banko kortele. Šios COD paslaugos kaina nuo 0.69 iki 1.39 eur (priklausomai nuo kurjerio).

Prekių siuntimas į kitas valstybes

Tarptautiniu oro paštu – pasirinkus siuntimą į kitas valstybes. Tarptautinio pirmenybinio siuntimo kaina oro paštu 3.99 euro.
Įprastai siuntimas užtrunka apie 4–8 darbo dienas į Europos Sąjungos šalis bei 8–14 darbo dienų į visas kitas valstybes nuo apmokėjimo dienos.

Konfidencialumas

Jūsų užsakytos prekės siunčiamos konfidencialioje, tvirtoje, nepermatomoje pakuotėje – specialioje dėžutėje, kad būtų užtikrintas Jūsų konfidencialumas bei prekės nebūtų pažeistos. Siuntėjo laukelyje nurodomi tik privataus asmens duomenys, be logotipų ar reklamų, todėl siuntinys atrodo įprastai ir neįmanoma sužinoti, kas yra siuntinio viduje, kol dėžė neatidaroma.