Durex Play Deep & Deeper analiniai rutuliukai

Durex Play Deep & Deeper analiniai rutuliukai kaina:

€ 29,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Durex Play Deep & Deeper - dviejų analinių kaiščių rinkinys, skirtingų dydžių. Šie analiniai kaiščiai yra sukurti tam, kad papildytų Jūsų intymų gyvenimą naujomis patirtimis ir malonumu. Šie šiuolaikiški ir funkcionalūs kaiščiai yra tinkami tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems naudotojams, suteikia išskirtinį komfortą ir stimuliaciją.

Durex Play Deep & Deeper kaiščių dydžiai:

Mažas kaištis: bendras ilgis 7,5 cm, įterpimo ilgis 7 cm, skersmuo 3 cm, svoris 56 g.
Didelis kaištis: bendras ilgis 12 cm, įterpimo ilgis 11,5 cm, skersmuo 3 cm, svoris 91 g.

Pagrindinės Durex Play Deep & Deeper savybės:

  • Ergonominis dizainas: Durex Play Deep & Deeper analiniai kaiščiai pasižymi ergonominiu dizainu, kuris užtikrina lengvą įvedimą ir patogų naudojimą. Jų forma ir struktūra sudaro itin malonų pojūtį, tuo pačiu suteikiant didžiausią saugumą.

  • Skirtingo dydžio kaiščiai: šis rinkinys apima skirtingo dydžio kaiščius, leidžiančius Jums eksperimentuoti su skirtingais pojūčiais. Pradedant nuo mažesnio ir pereinant prie didesnio, galėsite atrasti, kuris dydis atitinka Jūsų asmeninius poreikius ir pageidavimus.

  • Saugumas ir medžiaga: kaiščiai yra pagaminti iš medicininio silikono, kuris yra nekenksmingas kūnui, ir dėl savo formų, bei platesnio pagrindo saugiai dėvimi.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas
Diametras Ø: 3 cm
Ilgis: Mažesnis 7,5 cm, didesnis 12 cm
Spalva (Color): Mėlyna
EAN kodas: 4002448191063
Atsparus vandeniui: Taip
Sertifikatai: CE
Gamintojas: Reckitt Benckiser Healthcare. UK
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės

"Durex Play Deep & Deeper analiniai rutuliukai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Satisfyer Booty Call - aukštos kokybės, analinis trijų dalių rinkinys. Skirtingų dydžių bei formų analiniai kaiščiai pasižymin...
Booty Call Booty Double Dare rinkinys analiniam seksui - silikoninis kaištis ir analiniai kamuoliukai du viename. Minkštas, &s...
Rebel Bead-shaped Prostate Stimulator vyriškas prostatos stimuliuojantis analinis masažuoklis. Šis vibruojantis žaisliukas pul...