Fetish Submissive Flogger BDSM ir fetišui

Fetish Submissive Flogger BDSM ir fetišui kaina:

€ 14,90
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Fetish Submissive Flogger - juodas veganiškos odos botagėlis, puikus pasirinkimas tiems, kurie nori praturtinti savo intymias akimirkas ir atrasti naujus pojūčius BDSM žaidimuose. Šis botagėlis sujungia eleganciją ir potraukį, leisdamas įgyvendinti savo fantazijas su aukščiausios kokybės rekvizitu.

Pagrindinės savybės:

  • Aukštos kokybės medžiagos: Fetish Submissive Flogger botagėlis pagamintas iš aukštos kokybės, ilgaamžiškos ir tvirtos veganiškos odos. Tai užtikrina saugų ir patvarų naudojimą, leidžiantį mėgautis jausmingais BDSM žaidimais be jokių varžymų.

  • Elegantiškas dizainas: šio botagėlio dizainas yra subtilus ir elegantiškas, tačiau tuo pačiu metu jame yra potraukio ir pikantiško elemento. 

  • Minkštos botagėlio juostos: botagėlio juostos yra minkštos ir švelnios, tačiau pakankamai tvirtos, kad sukeltų malonius pojūčius. Jos suteikia galimybę kontroliuoti stiprumą ir intensyvumą, atitinkamai prisitaikant prie jūsų pageidavimų.

  • Įvairūs žaidimų variantai: Fetish Submissive Flogger botagėlis suteikia galimybę atrasti įvairius BDSM žaidimo variantus. Nuosekliai švelninant arba lengvai paskatinant, jis tinka tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems BDSM mėgėjams.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Dibtinė oda, nailonas
Ilgis: 28 cm
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės
Spalva (Color): Juoda
Gamintojas: International Dreamlove S.L.
EAN kodas: 8435565925109

"Fetish Submissive Flogger BDSM ir fetišui" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Fetish Fantasy Leather Collar and Cuffs - suvaržymo sistema, sudaryta iš antkaklio ir antrankių, kuriuos jungia metalinės grandinės. ...
Costrittivio bondage Back Restraint - BDSM žaidimų suvaržymo sistema, antrankiai ir burnos kaištis. Rinkinys pagamintas i&scaron...
Fetish Fantasy Series Designer Cuffs Black - juodos spalvos, metaliniai antrankiai. Jūsų meilės žaidimai taps įvairesni jei įsigysite &scaro...