Ohmama Realistic Silicone Dildo dildo

Ohmama Realistic Silicone Dildo dildo kaina:

€ 20,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Ohmama Realistic Silicone Dildo - violetinės spalvos, realistiškų formų, vibruojantis dildo. Įspūdingas erotinis įrankis, sukurtas tam, kad suteiktų natūralų pojūtį ir nepakartojamą malonumą. Šis dildo pasižymi išskirtiniu dizainu ir aukštos kokybės medžiagomis, suteikiančiomis Jums nepakartojamą patirtį.

Pagrindinės savybės:

  • Išskirtinis dizainas: Ohmama Realistic Silicone Dildo turi autentišką ir išskirtinį dizainą, kuris sukurtas remiantis natūraliomis formomis. Tai suteikia Jums autentišką pojūtį ir leidžia pilnai pasinerti į malonumo pasaulį.

  • 8 vibracijos funkcijos: vibracijas galėsite pasirinkti iš 8 lygių, pritaikant pagal savo poreikius.
  • Aukštos kokybės medžiagos: dildo pagamintas iš medicininio silikono, užtikrinančio saugumą ir patogumą. Ši medžiaga yra šilta, švelni ir labai artima natūraliai odai, suteikianti ypatingą malonumo pojūtį.

  • Lankstumas: dildo yra pakankamai lankstus, kad būtų lengva pritaikyti Jūsų kūno formų. Tai užtikrina patogų naudojimą ir maksimalų malonumą.

  • Su tvirtu siurbiamuoju pagrindu: Ohmama Realistic Silicone Dildo turi tvirtą siurbiamąjį pagrindą, todėl galėsite šį sekso žaisliuką tvirtinti prie bet kokio lygaus paviršiaus.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas
Diametras Ø: 3 cm
Ilgis: 19 cm
Spalva (Color): Violetinė
EAN kodas: 8435565925499
Baterija: 2 x AAA
Sertifikatai: CE
Gamintojas: By Dreamlove
Prekės ženklas: EXXXPERIENCE

"Ohmama Realistic Silicone Dildo dildo" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


NS Novelties Colours Pleasures Dildo - realistiško dizaino dildo, suteikiantis itin natūralius jausmus. Šis sekso žaisliukas p...
King Cock Triple Density Cock 13 – tai tikrai ypatingas ir realistiškai atrodantis dildo, suteikiantis malonumą. Ši...
Dillio Big Hero - ryškios ir žaismingos spalvos dildo. Su šiuo aukštos kokybės dildo Jūs patirsite nepaprastus pot...