Real Feel Deluxe No.11 dildo

Real Feel Deluxe No.11 dildo kaina:

€ 81,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Real Feel Deluxe No.11 - vibruojantis falo imitatorius yra įspūdingo dydžio, išskirtinio dizaino sekso žaislas, kuris atneš galingą malonumą ir pasitenkinimą į Jūsų intymų gyvenimą. Šis falo imitatorius sukuria autentišką ir natūralų jausmą, su aukščiausios kokybės medžiagiagomis bei detalėmis.

Real Feel Deluxe No.11 falo imitatorius yra puikus pasirinkimas norint išpildyti savo intymius troškimus. Jo realistiška ir įspūdinga forma, kartu su dideliu dydžiu ir minkšta tekstūra, suteiks nepakartojamas malonumo akimirkas. Leiskite sau patirti įkvepiančius ir intensyvius pojūčius su šiuo aukštos kokybės sekso žaisliuku.

Real Feel Deluxe No.11 pagrindinės savybės:

  1. Reali ir natūrali tekstūra: Real Feel Deluxe No.11 falo imitatorius pasižymi realia formos ir tekstūros imitacija, su ryškiai išreikšta galvute ir sėklidėmis, bei stimuliuojančiomis venomis. Jo minkšta ir elastinga struktūra atkuria tikrąjį odos pojūtį, leisdama Jums patirti autentišką intimumą. 

  2. Intensyvios vibracijos: Šis falo imitatorius pasižymi integruota vibracijos funkcija, kuri suteikia papildomą stimuliaciją ir malonumą
  3. Didelis dydis ir apimtis: Šis falo imitatorius turi didelį dydį ir apimtį, kurie suteikia jums išskirtinę patirtį.

  4. Galingas siurbiamasis pagrindas: Šis falo imitatorius turi stabilų ir galingą pagrindą, kuris suteikia stabilumą ir tvirtumą naudojimo metu. Tai leidžia Jums naudotis žaislu laisvai ir mėgautis nepakartojamais pojūčiais. Derinamas su strap-on seksui skirtais diržais.

  5. Lengvas valymas: Real Feel Deluxe No.11 falo imitatorius yra lengvai valomas su šiltu vandeniu ir muilu arba specialiu sekso žaislų valikliu.

  6. Vandeniui atsparus.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): TPR
Diametras Ø: 6,4 cm
Ilgis: 27 cm
Spalva (Color): Natūrali kūno spalvos
Baterija: 2 x AA
EAN kodas: 603912340839
Atsparus vandeniui: Taip
Tinkamas lubrikantas: Vandens pagrindo
Sertifikatai: CE
Gamintojas: Pipedream Products, Inc. , JAV
Prekės ženklas: Pipedream

"Real Feel Deluxe No.11 dildo" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


King Cock Vibrating Dual Density Nr.7 - dvigubos tekstūros dildo su vibracijos funkcijomis, yra ypatingas žaislas, kuris žavi savo iš...
Barbara Realistic Vibrator Flesh - realistiško dizaino dildo, suteikiantis kelių greičių vibracijas, bei itin malonią G-taško ...
Natural Living Real Rapture 8'' - natūralaus dizaino dildo, su sėklidėmis, suteikiantis itin tikroviškus pojūčius. Šis rudos s...