Durex Play Perfect Glide 50 ml lubrikantas

Durex Play Perfect Glide 50 ml lubrikantas kaina:

€ 7,89
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Durex Play Perfect Glide 50 ml - silikono pagrindu sukurtas lubrikantas kuris išlieka slidus tris kartus ilgiau nei paprastas vandens pagrindu sukurtas lubrikantas, tad jo tereikia vos kelių lašų, kad suteiktų reikiamą slydimą. Durex Perfect Glide lubrikantas taipogi maitina bei apsaugo jūsų jautrią odą, bei suteikia daugiau malonumo sueities metu. Durex Play Perfect Glide saugus naudoti tiek su lateksiniais prezervatyvais, tiek ir prezervatyvai be latekso. Nerekomenduojamas naudoti tik su vibro žaisliukais kurie yra pagaminti iš silikono. Ši puiki naujiena iš Durex kompanijos kurią tikrai verta išbandyti kiekvienam. Atnaujintas šio lubrikanto pavadinimas yra Durex Play Originals.

Lubrikanto Durex Perfect Glide savybės

Įrodyta, kad naujasis Durex Play Perfect Glide išlieka ilgiau ir nepraranda savo puikų tepimo savybių nei geriausiai parduodamas Play Feel lubrikantas. Intymūs lubrikantai sumažina makšties išsausėjimą ir panaikina diskomfortą lytinių santykių metu. Silikono pagrindu sukurti lubrikantai yra ilgiau išliekantys nei vandens pagrindu. Tiesiog nuimkite dangtelį, išspauskite ant piršto reikiamą kiekį ir išlyginkite lubrikantą intymioje zonoje. Durex Perfect Glide lubrikantas yra saugus naudoti su visais Durex prezervatyvais. Tiesiog išlyginkite jį ant prezervatyvo išorės, kai jis jau yra uždėtas.

Atminkitte, kad lubrikantas nėra kontraceptinė priemonė ir jame nėra spermicido. Tinkamas vaginaliniam, oraliniam ir analiniam seksui. Puikiai tinka preliudijai ir žaidimams su intymiais žailais. Kad lytinių santykių metu, būtų tik malonios patirtys, neužmirškite po ranka turėti visada Durex Perfect glide lubrikantą.

Svarbu:
Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių. Atidarius pakuotę, gamintojas rekomenduoja ją sunaudoti per tris mėnesius. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje!

Taip pat žiūrėkite visus silikoninius lubrikantus

Specifikacija


Pagrindas: Silikonas
Tūris: 50 ml
Sudėtis (Ingredientai): Cyclopentasiloxane, Dimethiconol.
Kvapas: Bekvapis
EAN kodas: 5052197005561
Sertifikatai: CE 1639; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas: 1-2 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser Healthcare. UK
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės

"Durex Play Perfect Glide 50 ml lubrikantas" atsiliepimai ir įvertinimai


Aurelijus
2023-12-20 19:33

Mantas
2023-12-14 22:14

Kokybiškas silikoninis lubrikantas

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Durex Play Feel lubrikantas sukurtas vandens pagrindu. Jei jums reikalingas klasikinis, kasdieninis, paprastas, natūralus lubrikantas be jok...
Durex Naturals Intimate Gel 100 ml - natūralus, lengvas lubrikantas vandens pagrindu. Pagamintas vien iš natūralių ingredientų, palai...
Durex Play Real Feel 50 ml - silikono pagrindu sukurtas lubrikantas, rūpinasi Jūsų oda ir daro ją šilkinę. Nelipnus, labai lengvai sl...