Durex Elite 144 vnt. dėžutė prezervatyvai

Durex Elite 144 vnt. dėžutė prezervatyvai kaina:

€ 52,89
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Durex Elite 144 vnt. dėžutė - prezervatyvai yra populiarūs ir patikima apsaugos priemonė, padedanti apsisaugoti nuo neplanuotų nėštumo ar lytiniu keliu plintančių ligų. Ši prezervatyvų dėžutė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori užtikrinti saugų ir patogų lytinį gyvenimą. Ekonomiškas Durex Elite 144 vnt pakuotė, kurios užteks ilgam.

Jausmingas akimirkas užtikrina plonas ir lygus dizainas, kurio storis yra tik 0,05 mm. Tai suteikia natūralų pojūtį ir leidžia jausti kiekvieną prisilietimą. Specialiai sukurta Sensi-Fit technologija, užtikrina, kad prezervatyvai tiks tikrai kiekvienam vartotojui, nepriklausomai nuo dydžio.

Kurkite romantiškas intymias akimirkas su Durex Sensitivo Sensuave prezervatyvais, kuriuose yra vartojami aukščiausios kokybės komponentai. Jie ne tik apsaugo nuo neplanuoto nėštumo ir ligų, bet ir suteikia malonumą abiem partneriams.

Pridėkite šiek tiek priedų savo lovoje su Durex Sensitivo Sensuave. Užtikriname, kad kiekviena akimirka bus jausminga ir natūrali. Tai vienas iš geriausių prezervatyvų pasirinkimas, leidžiantis visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis malonumu kartu su savo partneriu.

Pagrindinės Durex Elite prezervatyvų savybės:

  • 144 vnt. dėžutė
  • Patikima apsauga nuo neplanuotų nėštumų ir lytinių organų infekcijų
  • Elite modelis su ultra plonu dizainu, kuris suteikia jausmingumo ir natūralumo pojūtį
  • Skirti naudoti su vandeniu pagrįstu lubrikantu
  • Be latekso kvapo, o tai suteikia papildomo komforto ir diskretiškumo jausmą

Prezervatyvų specifikacija:

  • Prezervatyvų ilgis: 205 mm
  • Prezervatyvų plotis: 56 mm
  • Prezervatyvo sienelė storumas
  • Pagamintas iš latekso
  • Lubrikantas vandens pagrindo lubrikantu

Naudodami šiuos prezervatyvus, turėtumėte laikytis paprastų ir patikimų saugaus lytinio gyvenimo taisyklių. Kruopščiai perskaitykite naudojimo instrukciją prieš naudojimą ir visada laikykitės jos nurodymų.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 205
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0.065
EAN kodas: 8428076000519
Parduodama: Dėžutėse po 144 vnt.
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser. Didžioji Britanija
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės

"Durex Elite 144 vnt. dėžutė prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Lijana
2023-12-07 14:08

Labai apsimoka, gera kaina.

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Durex Fun Mix 24 vnt - skirtingų rušių Durex prezervatyvų rinkinys. Keturių skirtingų rūšių prezervatyvai leis išbandyt...
Durex Elite 144 vnt. dėžutė - prezervatyvai yra populiarūs ir patikima apsaugos priemonė, padedanti apsisaugoti nuo neplanuotų nėštum...
Durex Mutual Pleasure 16 vnt. - prezervatyvai su briauniuota ir taškuota tekstūra, sutepti specialiu lubrikantu, kuris padeda atitoli...