Durex Feel Thin 24 vnt. prezervatyvai

Durex Feel Thin 24 vnt. prezervatyvai kaina:

€ 13,59
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Durex Feel Thin 24 vnt. - standartinio dydžio, itin ploni prezervatyvai. Dėl įpatingos jų formos lengvai uždedami, lygaus paviršiaus, su rezervuaru. Durex Feel Thin prezervatyvai pagaminti iš natūralaus kaučiuko latekso. „Durex“ kokybė 100% elektroniniu būdu patikrinta, atliekami 5 kokybės bandymai, kiekvienoje partijoje. Šie Durex Feel Thin prezervatyvai, dėl savo 0,05 mm plonumo, sustiprina artumo jausmą su mylimąja.

Durex Feel Thin 24 vnt. dėžutė yra puiki pasirinkimo galimybė tiems, kurie ieško plonų ir aukštos kokybės prezervatyvų, užtikrinančių jums ir jūsų partneriui ypatingą jausmą intymiame akte.

Šie prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso, kuris atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jie yra elektroniniu būdu patikrinti, užtikrinantys jų patikimumą ir saugumą. Durex Feel Thin prezervatyvai yra išskirtinai ploni, suteikiantys jums natūralumo jausmą ir didelį jautrumą, taip pat užtikrinantys patogų prisilietimą ir malonumą abiem partneriams.

24 vnt. dėžutė suteikia jums galimybę ilgą laiką mėgautis intymiomis akimirkomis su Durex Feel Thin prezervatyvais. Jūs galėsite turėti pakankamai prezervatyvų pasižadėjimams, kelionėms ar tiesiog reguliariam naudojimui su jūsų partneriu.

Pasitikėkite Durex patirtimi ir kokybe - Durex Feel Thin 24 vnt. dėžutė suteiks jums galimybę patirti ypatingas jausmingas akimirkas su patikimu ir plonu prezervatyvu. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori išskirtinio jausmo ir aukštos kokybės patirties savo intymiame gyvenime. Mėgaukitės intymumu su Durex Feel Thin!

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 205
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0,05
EAN kodas: 8428076000526
Parduodama: Dėžutėse po 24 vnt.
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Durex
Prekės ženklas: Durex gamintojo prekės

"Durex Feel Thin 24 vnt. prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Durex Invisible Extra Lubricated 10 vnt - tai pats ploniausias prezervatyvas kuris suteptas papildomu kiekiu lubrikanto, kad mylintis netrūk...
Durex Feel Thin Ultra 3 vnt. - jausmingas intymumas ir patikima apsauga! Ieškote aukščiausios kokybės prezervatyvų, kurie sute...
Durex Natural - įprasti, tiesios formos, skaidrūs durex prezervatyvai. Šie sargiai patiks tiems kuries labiausiai tinka įprastos...