Durex Perfect Connection 10 vnt

€ 10,99

Durex Perfect Connection 10 vnt - šie prezervatyvai išsiskiria tuom, kad yra sutepti gausesniu silikoniniu lubrikanto kiekiu. Puikus, ilgalaikis slydimas garantuotas! Durex Perfect Connection sargiai puikiai tiks toms poro0ms, kurios lytinio akto metu jaučia diskomfortą dėl greito išsausėjimo. Šie prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės latekso ir yra elektroniniu būdu patikrinti, kad atitiktų aukščiausius saugos standartus.

Viena iš pagrindinių Durex Perfect Connection prezervatyvų savybių yra jų ergonomiška forma. Jie turi kontūrinį dizainą, kuris atitinka natūralią varpos formą, todėl puikiai ir saugiai priglunda. Tai padeda sumažinti prezervatyvo plyšimo riziką naudojimo metu. Puiki apsauga nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių infekcijų.

Durex Perfect Connection 10 pakuotė yra puikus pasirinkimas ieškantiems aukštos kokybės, patikimo prezervatyvo, kuris siūlo ir komfortą, ir apsaugą. Nesvarbu, ar palaikote įsipareigojusius santykius, ar turite atsitiktinius lytinius santykius, šie prezervatyvai užtikrins saugumo jausmą ir suteiks daugiau malonių pojūčių. Supakuoti originalioje gamintojo pakuotėje po 10 vienetų.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 205
Plotis (mm): 56
Sienelės storis (mm): 0.065
Parduodama: Dėžutėse po 10 vnt.
EAN kodas: 5900627096897
Ypatingos savybės: Gausiai lubrikuoti
Sertifikatai: CE 1639; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser Healthacre. Didžioji Britanija
Prekės ženklas: Durex

Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00