Bodyglide Erection stimuliuojantis gelis

Bodyglide Erection stimuliuojantis gelis kaina:

€ 15,90
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Bodyglide Erection - stimuliuojantis gelis yra specialiai sukurtas tam, kad suteiktų Jums papildomą energiją, didintų vyriškumą ir pagerintų seksualinę veiklą. Šis unikalus gelis suteikia malonų šilumos efektą ir gali būti naudojamas tiek asmeniniam malonumui, tiek intymioms akimirkoms kartu su partneriu.

Bodyglide Erection gelis turi šiuos svarbiausius privalumus:

  1. Stimuliacija ir jaudinimas: Šis gelis sukuria šilumos efektą, kuris skatina kraujotaką ir padidina jautrumą. Jauki šiluma padeda aktyvuoti lytinius pojūčius ir suteikia ypatingą malonumą.

  2. Didinamas kraujo tekėjimas: Bodyglide Erection gelis padeda skatinti kraujo tekėjimą į genitalijas. Tai padeda sustiprinti erekciją, padidinti jos tvirtumą ir ištvermę, suteikiant Jums ilgesnį ir stipresnį seksualinį potencialą.

  3. Ilgesnė ištvermė: Šis stimuliuojantis gelis gali padėti atidėti ejakuliaciją ir prailginti lytinius santykius. Tai suteikia Jums galimybę mėgautis intymia veikla ilgesnį laiką ir patirti intensyvesnius orgazmus.

  4. Malonus ir nealergizuojantis: Bodyglide Erection gelis yra gaminamas iš aukštos kokybės, nealergizuojančių ingredientų. Jis yra glotnus, bekvapis ir lengvai tepamas. Jūs galite būti tikri dėl jo saugumo.

Bodyglide Erection stimuliuojantis gelis yra išskirtinė priemonė, skirta pagerinti seksualinę veiklą ir patirti didesnį malonumą. Jo naudojimas yra paprastas ir saugus. Tiesiog tepkite šį gelį ant genitalijų ir mėgaukitės jo teikiamu malonumu. 

Specifikacija


Tūris: 30 ml
Prekės ženklas: EXPERIENCE
Gamintojas: Intimateline ltd
EAN kodas: 8013388104125

"Bodyglide Erection stimuliuojantis gelis" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Shunga Secret Garden - stimuliuojantis gelis moterims, padės lengviau pasiekti orgazmą. O ir patys "dydieji O" bus žymiai intensyvesni ir ja...
Bodyglide Erection - stimuliuojantis gelis yra specialiai sukurtas tam, kad suteiktų Jums papildomą energiją, didintų vyriškumą ir pa...
Lelo Pleasure Enhancing Serum - ypatingas intymus produktas, sukurtas su vienu tikslu - padėti jums patirti intensyvesnį malonumą. Tai yra d...