Gold Max Instant Premium 10 tab. erekcijai stiprinti

Gold Max Instant Premium 10 tab. erekcijai stiprinti kaina:

€ 39,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Gold Max Instant Premium 10 tab. - energiją ir libido stimuliuojančios tabletės, kurios ištirpsta po liežuviu.

Ar jaučiate, kad Jums trūksta energijos, arba norėtumėte pagerinti savo intymų gyvenimą? Gold Max Instant Premium yra ypatingas maisto papildas, sukurtas siekiant palaikyti seksualinę energiją. Šis produktas puikiai tiks tiems, kurie siekia greito ir veiksmingo rezultato, norint pagerinti lytinį gyvenimą.

Pagrindinės Gold Max Instant Premium savybės:

  • Greitas ir efektyvus veikimas: šį maisto papildą galima vartoti 5 minutes prieš lytinį aktą, padėjus tabletę po liežuviu, ir leidžiant jai ištipti. Nenuryti ir neužgerti skysčiais.

  • Didina seksualinę ištvermę: maisto papildas pagerina varpos kraujotaką, kad padėtų vyrams pasiekti ir išlaikyti erekciją.
  • Libido stimuliavimas: Gold Max Instant Premium veikia kaip libido stimuliatorius, kuris padeda didinti lytinį potraukį ir pagerina seksualinį pasitenkinimą.

  • Diskretiškas vartojimas: maisto papildą lengva vartoti ir jis yra diskretiškas, suteikiant jums patogumą ir privatumą.

Naudojimas: vartokite 1 tabletę po liežuviu, 5 minutės iki lytinio akto, nenuryjant ir neužgeriant skysčiais. 

Laikymo sąlygos: laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, sausoje patalpoje.  Nuo 10 iki +25 °C temperatūros.

Specifikacija


Parduodama: Dėžutėse po 10 vnt.
Prekės ženklas: Erecta

"Gold Max Instant Premium 10 tab. erekcijai stiprinti" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Gold Max Instant Premium 5 tab. - energiją ir libido stimuliuojančios tabletės, kurios ištirpsta po liežuviu. Ar jaučiate, kad J...
eXXtreme power caps 10 vnt. - maisto papildas vyrams. Sudėtyje esantys ingredientai gali sustiprinti vyriškumą ir suteikti daugiau en...
Power tabs 20 vnt - maisto papildas vyrams. Sudėtyje esantys ingredientai, gali pagerinti lytinės funkcijos darbą. Jūsų patogumui maisto pap...