Horny Little Devil 1 kaps. erekcijai stiprinti

Horny Little Devil 1 kaps. erekcijai stiprinti kaina:

€ 6,49
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Horny Little Devil - atpalaiduojantis maisto papildas lytinei energijai gerinti, tinkantis tiek moterims tiek vyrams. Šis maisto papildas padės libibo skatinumui ir suteiks jums daugiau ištvermės lytinių santykių metu. Šis produktas pasižymi saugiu naudojimu ir yra pagamintas vadovaujantis griežtais kokybės standartais.

Pagrindinės savybės:

  • Natūralūs ingredientai: Horny Little Devil maisto papildo specialiai sukurta formulė, kuri naudoja tik natūralius ingredientus, kurie gali padėti gerinti lytinę energiją ir potenciją. Sudėtyje yra augaliniai ekstraktai, amino rūgštys ir vitamino kompleksas, kurie prisideda prie lytinės energijos gerinimo.

  • Saugus ir patikimas: Horny Little Devil yra pagamintas vadovaujantis aukščiausiais kokybės standartais, todėl jį galite naudoti su pasitikėjimu.
  • Tinkamas vyrų ir moterų naudojimui: šis maisto papildas tinkamas tiek vyrams, tiek moterims, norintiems pagerinti lytinę energiją ir pasiekti puikias rezultatus lovoje.

Vartojimas: gerti po 1 kapsulę apie 45 minutes prieš norimą efektą. Negerkite daugiau kaip 2 kapsules per 24 valandas. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Užgerkite gausiu vandens kiekiu. Poveikis juntamas iki 12 valandų.
 
 

Specifikacija


Sudėtis (Ingredientai): L-Arginine HCL: 125mg.; Magnesium Oxide; 37.5mg.; Ascorbic Acid: 50mg.; Maca 10:1 Extract: 500mg.; Ginseng Root: 250mg.; Saw Palmetto: 800 mg.; Fenugreek: 50mg.; L-Selenomethionine; Calcium Pantothenate B5: 6mg.; Zinc Oxide 5mg; Vitamin B12
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės
Parduodama: Dėžutėse po 1 vnt.

"Horny Little Devil 1 kaps. erekcijai stiprinti" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


HARD MAN 10 tab. - norite stipresnės, ilgesnės erekcijos, ištvermingo vyriškumo užtikrinimo, tai yra geriausias produktas, kur...
Horny Little Devil 5 kaps. - atpalaiduojantis maisto papildas lytinei energijai gerinti, tinkantis tiek moterims tiek vyrams. Šis mai...
Arginine Tribulus - maisto papildas vyrams, norintiems pagerinti savo seksualinę veiklą. Šie Arginine Tribulus maisto papildai s...