Potenz Starker 30 tab.

€ 25,99

Potenz Starker 30 tab. - maisto papildas vyrams, stiprinantis vyrišką potenciją. Pagamintas iš natūralių ingredientų, vitaminų bei afrodiziakų, kurie puikiai tonizuoja ir stiprina bendrą fizinę sveikatą. Potenz Starker maisto papildai natūraliai palaiko seksualinę ištevermę,  sustiprina ir prailgina erekcijos laiką.

Sudėtis: vitaminas A, vitaminas B1, vitaminas B2, vitaminas B6, vitaminas B12, vitaminas C, pantenolis, vitaminas E, nikotinamidas, glutamino aminorūgštis, taip pat Damiana ir kiti augalų ekstraktai.

Potenz Starker vartojimas: rekomenduojama gerti 3 kartus per dieną, po 1 tabletę, užgeriant stiklinę vandens.

  • Didesnis seksualinis potraukis
  • Tvirtesnė, ilgiau trunkanti erekcija
  • Geresnė fizinė sveikata
  • Kiekis: 30 tab.

ĮSPĖJIMAS: maisto papildas, kurio sudėtyje yra žolelių, mineralų ir amino rūgščių. Nenaudokite papildo kaip maisto pakaitalo. Svarbu yra subalansuota mityba ir sveika gyvensena. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei netoleruojate arba atsiranda alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių, nedelsdami nutraukite naudojimą. Prieš vartodami šį ar bet kurį maisto pappildą pasitarkite su savo gydytoju ar vaistininku. Laikymas: Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.

Gamintojas: MILAN Arnzneimittel GmbH 38667 Bad Harzburg Vokietija

Specifikacija


Parduodama: Dėžutėse po 30 vnt.
Sudėtis (Ingredientai): Puama-puama augalo ekstraktas, Damiana augalo ekstraktas, Vitamin A, vitamin B1, vitamin B2, vitamin B6, vitamin B12, vitamin C, panthenol, vitamin E, nicotinamide, glutamine amino acid.
EAN kodas: 7777788888999
Gamintojas: MILAN Arzneimittel GmbH. Vokietija
Prekės ženklas: POWERtabs

Komentarai ir įvertinimai


Komentarų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 25,00