EXS Magnum Large 12 vnt. dėžutė prezervatyvai

EXS Magnum Large 12 vnt. dėžutė prezervatyvai kaina:

€ 6,19
El. paštas Mažiausios kainos garantija

EXS Magnum Large 12 vnt. dėžutė - aukščiausios kokybės prezervatyvai, sukurti specialiai didesnio dydžio vyrų poreikiams. Šis rinkinys suteikia patikimą apsaugą, patogumą ir malonumą intymioms akimirkoms. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori jaustis saugūs ir patenkinti kiekvienoje intymių santykių patirčių akimirkoje.

EXS Magnum Large svarbiausios savybės:

  1. Didelio dydžio patogumas: prezervatyvai yra sukurti specialiai didesnio dydžio varpai. Jie turi didesnį ilgį ir plotį, suteikiantį patogumą ir saugumą naudojimo metu. Šie prezervatyvai suteikia jums pasitikėjimą ir galimybę visiškai mėgautis intymiomis akimirkomis.

  2. Aukštos kokybės medžiagos: EXS Magnum Large prezervatyvai yra pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus latekso, kuris yra patvarus ir patikimas. Medžiaga yra hipoalergiška ir atitinka visus saugumo ir kokybės standartus, užtikrinant ramybę naudojimo metu.

  3. Patikima apsauga: šie prezervatyvai yra gaminami naudojant specialią technologiją, kuri užtikrina patikimą apsaugą nuo neplanuoto nėštumo ir lytinių pernešamų ligų. Jūs galite jaustis saugūs žinodami, kad EXS Magnum Large prezervatyvai teikia patikimą apsaugą.

  4. Malonumo ir jautrumo išlaikymas: prezervatyvai yra ploni ir elastingi, leidžiantys išlaikyti natūralų jautrumą ir malonumo pojūtį. Jie ne tik suteikia apsaugą, bet taip pat leidžia mėgautis malonumo akimirkomis, nesutrumpinant intymių santykių patirties.

  5. Didesnis kiekis: šioje dėžutėje yra 12 prezervatyvų, kurie užtikrina ilgalaikį tiekimą. Jūs neturėsite būtinybės nuolat įsigyti naujų, tai yra praktiška ir patogu.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 190
Plotis (mm): 60
Sienelės storis (mm): 0,07
EAN kodas: 5027701000240
Parduodama: Dėžutėse po 12 vnt.
Galiojimo laikas: 2-5 metai
Gamintojas: Ltc Healthcare. Anglija
Prekės ženklas: EXS gamintojo prekės

"EXS Magnum Large 12 vnt. dėžutė prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


EXS Boys Own - populiariausi prezervatyvai tarp vyrų Didžiojoje Britanijoje. Sutepti silikoniniu lubrikantu. Prezervatyvai EXS Boys Own yra ...
EXS Variety Pack 1 - įvairių skonių ir tekstūrų prezervatyvų rinkinys 48 vienetų dėžutėje, kuris suteiks Jums įvairias intymumo patirtis, be...
EXS Pure 48 vnt. dėžutė - vieni iš ploniausių prezervatyvų, tai patikima ir aukštos kokybės apsaugos priemonė, skirta užtikrin...