Pherofem Eau De Parfum 15ml feromonas

Pherofem Eau De Parfum 15ml feromonas kaina:

€ 10,89
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Pherofem Eau De Parfum 15 ml - moteriškas erotiškas aromatas skirtas gundymui. Tualetinis vanduo su feromonais padės pritraukti norimą vyrą. Svaiginantis, jausmingas aromatas jaudina ir skatina vyriškus troškimus bei skatina seksualinį potraukį.

Pherofem Eau De Parfum feromonas

Kuo ypatingi feromonai, o tuom, kad įprastai jų neužuosite, tiesiog jie nejuntamai stimuliuos jūsų vidinius pojūčius. Jeigu norite sulaukti daugiau dėmesio, galite išbandyti feromonus, kurių pagalba trauksite priešingos lyties atstovus. Pherofem Eau Parfum moteriškas feromonas pagelbės pritraukti vyriškos lyties partnerį. Gundykite ir mėgaukitės gausesniu dėmesiu.

Specifikacija


Tūris: 15 ml
Parduodama: Dėžutėse po 1 vnt.
EAN kodas: 1400000000212
Gamintojas: Cobeco Pharma. Olandija
Prekės ženklas: Cobeco Pharma

"Pherofem Eau De Parfum 15ml feromonas" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Orgie Sensfeel For Women 10 ml. - feromoniniai kvepalai moterims, padidina paltraukumą ir sutekia pasitikėjimo savimi. Švelnus vaisių...
Shiatsu Pheromone For Women Red - moteriški feromoniniai kvepalai, sustiprinantys elegantišką stilių ir moterišką ...
Male Pheromones Eau De Toilette 15 ml - vyriškas feromonas skatina natūralų norą, didina geidulingumą ir prisideda prie teigiamos nuo...