Emerald Love Luxurious G-spot G-taško vibratorius

Emerald Love Luxurious G-spot G-taško vibratorius kaina:

€ 59,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Emerald Love Luxurious G-spot Vibrator - tai išskirtinis ir prabangus vibratorius, kuris sukurtas tam, kad suteiktų Jums ypatingą malonumą ir išpildytų slapčiausius geidulius. Šis puikus prietaisas yra skirtas tam, kad atrastumėte ir stimuliuotumėte savo G-tašką, suteikiant intensyvias ir sprogstančias akimirkas.

Svarbiausios Emerald Love Luxurious G-spot Vibrator savybės:

  1. Aukščiausios kokybės medžiagos: Šis vibratorius yra pagamintas iš aukščiausios kokybės, saugios ir hipoalerginės medžiagos. Tai užtikrina ne tik Jūsų saugumą, bet ir ilgaamžiškumą, kad galėtumėte mėgautis malonumo šaltiniu ilgą laiką.

  2. Ergonominis dizainas: Emerald Love Luxurious G-spot Vibrator lengvai telpantis rankoje, patogaus ir paprasto valdymo. Jo išmanus dizainas taip pat leidžia tiksliai stimuliuoti G-tašką, suteikiant Jums intensyvius orgazmus.

  3. Galingi vibracijos režimai: Šis vibratorių rinkinys pasižymi įspūdingu vibracijų spektru, kuris leidžia pasirinkti iš įvairių intensyvumo lygių ir režimų. Tai leidžia jums tinkamai priderinti vibracijas pagal savo nuotaiką ir poreikius, užtikrinant maksimalų malonumą.

  4. G-taško stimuliacija: Emerald Love Luxurious G-spot Vibrator yra specialiai suprojektuotas tam, kad atrastumėte ir stimuliuotumėte savo G-tašką - sritį, kuri gali sukelti itin stiprius ir intensyvius orgazmus. Jo ergonominis formavimas ir gerai nukreiptas galvutės dizainas leidžia tiksliai taikyti stimuliaciją ir mėgautis nepakartojamomis malonumo akimirkomis.

  5. Vandeniui atsparus dizainas: Emerald Love Luxurious G-spot Vibrator yra vandeniui atsparus, todėl galite juo mėgautis vonios kambaryje intymumo metu. Tai suteikia daugiau laisvės ir leidžia eksperimentuoti.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas
Diametras Ø: iki 3,6 cm
Ilgis: 19,5 cm; įterpimo ilgis: 10 cm
Spalva (Color): Žalsva
Baterija: Integruota, įkraunamas USB kabeliu
EAN kodas: 4024144101665
Atsparus vandeniui: Taip
Tinkamas lubrikantas: Vandens pagrindo
Sertifikatai: CE
Gamintojas: OV-GROSSHANDEL, GERMANY
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės

"Emerald Love Luxurious G-spot G-taško vibratorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Pretty Love Regina - idealus prietaisas du viename, vibratorius kiškutis ir klitorio stimuliatorius. Šis šiuolaiki&scar...
Coverme Denis – ieškote išskirtinio būdo pasiekti aukščiausią pasitenkinimą ir patirti neeilinę intymią patirtį? ...
Lelo Mona 2 Cerise - dar vienas puikus žaisliukas suaugusiems iš LELO kompanijos. Glotnus bei išlenktas Lelo Mona vibratoriaus...