GLYDE Blueberry prezervatyvai

GLYDE Blueberry prezervatyvai kaina:

€ 0,55
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Glyde Blueberry - mėlynių aramoto bei skonio prezervatyvai, puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia saugaus ir malonaus derinio. Šie prezervatyvai yra išskirtinio dizaino ir aukštos kokybės, kurie suteikia ne tik apsaugą nuo nepageidaujamos nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų, bet ir patogumą bei malonumą intymių akimirkų metu.

Glyde Blueberry prezervatyvai yra pagaminti iš natūralaus latekso, kuris yra išskirtinai patogus, elastingas ir hipoalergiškas. Su mėlynių aromatu bei skoniu.

Glyde Blueberry prezervatyvai pasižymi nepriekaištingu kokybiškumu. Jie yra stiprūs ir patikimi, užtikrinantys maksimalią apsaugą. Kiekvienas prezervatyvas yra elektroniniu būdu patikrintas, kad būtų užtikrinta optimali kokybė ir vientisumas. Tai suteikia jums pasitikėjimą ir ramybę dėl saugumo kiekvienoje naudojimo akimirkoje.

Šie prezervatyvai yra lengvai naudojami. Jie turi specialų rezervuarą, kuris užtikrina saugų naudojimą. Glyde Blueberry prezervatyvai yra puikus pasirinkimas tiek kasdieniam naudojimui, tiek ypatingoms progoms. Su jais jūs galite jaustis saugūs, patogūs ir tuo pačiu metu pasimėgauti malonumu bei ypatingu mėlynių skoniu.

Glyde Blueberry pagrindinės savybės

  • Mėlynių skonis, aromatas
  • Su rezervuaru
  • Aukšta kokybė
  • Medžiaga: natūralus lateksas

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Latekso
Ilgis (mm): 180
Plotis (mm): 53
Sienelės storis (mm): 0,062
Prekės ženklas: GLYDE
Parduodama: Vienetais
Kvapas: Mėlynių
Galiojimo laikas: 1-2 metai
Gamintojas: Glyde. Australija

"GLYDE Blueberry prezervatyvai" atsiliepimai ir įvertinimai


Gustavas
2024-02-03 23:46

kvapas buvo gan silpnokas

Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


GLYDE Slimfit - siauriausi bei trumpiausi Glyde prezervatyvai yra aukštos kokybės produktas iš Sidnėjaus (Australija). Bandyma...
GLYDE Wildbery - laukinių uogų skonio bei aromato prezervatyvai. Glyde prezervatyvai yra pagaminti pagal patentuota technologiją, kurios dėk...
GLYDE Cola - mėgstamos kolos skonio bei aromato prezervatyvai yra aukštos kokybės produktas iš Sidnėjaus (Australija). Glyde p...