Douche Easy To Use intymiai higienai

Douche Easy To Use intymiai higienai kaina:

€ 21,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Douche Easy To Use - tai patogi, higieniška ir lengvai naudojama klizma intymiai higienai. Ši klizma yra išskirtinis pasirinkimas norintiems užtikrinti švarą, komfortą ir pasitikėjimą intymumo akimirkomis. Douche Easy To Use klizma yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori užtikrinti higienišką ir švarų intymumą, pasiruošti maloniam lytiniam aktui ir jaustis pasitikinčiu savimi.

Pagrindinės savybės:

  1. Patogus naudojimas: Douche Easy To Use klizma sukurta su ypatingu dėmesiu jūsų komfortui. Ergonomiškas dizainas ir lanksti konstrukcija leidžia lengvai ir patogiai naudoti šią klizmą, o tai užtikrina patogumą ir mažina įtampą.

  2. Higieniškas ir švarus valymas: Ši klizma suteikia galimybę atlikti švarų ir efektyvų valymą, pašalinant likusius nešvarumus ir perteklinį skystį. Tai padeda jums jaustis pasiruošusiais intymiam aktyvumui.

  3. Intuityvi valdymo sistema: Douche Easy To Use klizma turi lengvai suprantamą valdymo sistemą, leidžiančią reguliuoti skysčio srautą ir intensyvumą pagal jūsų poreikius. Tai suteikia jums visą kontrolę ir leidžia prisitaikyti prie individualių pageidavimų.

  4. Aukštos kokybės medžiagos: Ši klizma pagaminta iš aukštos kokybės, saugios ir hipoalerginės medžiagos, užtikrinančios ilgaamžiškumą ir patikimumą. Tai taip pat leidžia jums naudoti šią priemonę saugiai ir be jokio diskomforto.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): PVC
Diametras Ø: 2 cm
Ilgis: 10; 10,5, 10 cm
EAN kodas: 4890888127700
Spalva (Color): Juoda
Gamintojas: Seven Creations
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės

"Douche Easy To Use intymiai higienai" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Nina Menstrual Cup L - menstruacinė taurelė, tai patikima ir draugiška aplinkai alternatyva, užtikrinanti jūsų patogum...
Freedom Normal moteriški tamponai 3 vnt. - naujos kartos šiuolaikinėms moterims sukurti tamponai suteikia ne tik patikimą apsa...
Freedom Normal moteriški tamponai 10 vnt. - naujos kartos šiuolaikinėms moterims sukurti tamponai suteikia ne tik patikimą aps...