Fetish Fantasy Vibrating Pussy Pump

€ 56,99

Fetish Fantasy Vibrating Pussy Pump - pompa moterims, patikimai sukelia malonumą ir suteikia nepakartojamą patirtį! Ši vaginos pompa turi įmontuotą vibruojantį motorą, kuris pasirūpins didesniu malonumu. Jūs tikrai mėgausitės naujomis pojūčių srovėmis ir didesne jautrumo sritimi.

Naudojant vaginos pumpą, padidėja kraujo tekėjimas ir jautrumas Jūsų intymioje srityje, todėl stiprėja orgazmo pojūčiai. Be to, ši pompa gali padėti pagerinti Jūsų seksualinę sveikatą, suteikti daugiau jautrumo ir pasitikėjimo savimi.

Ši vaginos pompa yra gaminama iš kokybiškų ir saugių medžiagų, todėl galite būti tikri, kad ji yra patvari ir patogi naudoti. Ji turi lengvai naudojamą rankinį siurbliuką, kuris leidžia lengvai ir patogiai reguliuoti siurbimo jėgą.

Šis produktas tinka tiek pradedančiosioms, tiek patyrusioms vartotojoms, kurios nori patirti naujų pojūčių ir pasiekti didesnį jautrumą intymiose srityse. Pirkdami Fetish Fantasy Vibrating Pussy Pump, Jūs gausite nepakartojamą patirtį ir didesnį malonumą savo seksualiniame gyvenime.

Fetish Fantasy Vibrating Pussy Pump pagrindinės savybės:

  • Vibruojantis motoras suteikia didesnį malonumą
  • Didina kraujo tekėjimą ir jautrumą intymioje srityje
  • Gerina seksualinę sveikatą ir padidina pasitikėjimą savimi
  • Gaminama iš kokybiškų ir saugių medžiagų
  • Patogi naudoti ir lengvai reguliuojama
  • Nuotolinio valdymo pultelis
  • Medžiaga: ABS, PVC
  • Kraunama: 2xAA

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): PVC, ABS
Baterija: 2 x AA
Prekės ženklas: Pipedream
Sertifikatai: CE
Gamintojas: Pipedream. JAV
EAN kodas: 603912326178

Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00