INSTI HIV

INSTI HIV kaina:

€ 26,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

INSTI HIV živ testas: greitas, patikimas ir patogus.

Ar Jums rūpi Jūsų sveikata ir norėtumėte pasitikrinti namuose, ar neesate užsikrėtęs ŽIV? INSTI HIV živ testas yra puikus būdas tai padaryti patogiai, greitai ir konfidencialiai. Tai lengvai naudojamas ir patikimas testas, kuris gali suteikti Jums informaciją vos per keletą minučių.

Šis testas skirtas žmogaus imunodeficito viruso ŽIV 1 ir ŽIV 2 tipo antikūnių nustatymui, kurie yra aptinkami praėjus 3-4 savaitėms po užsikrėtimo.

Pagrindiniai privalumai:

  • Greitas rezultatas: INSTI HIV živ testas gali suteikti Jums rezultatus per 1 minutę.

  • Patogus naudoti: testo naudojimas yra paprastas ir nereikalauja jokių specialių įgūdžių ar įrangos. Jums tereikia atlikti keletą žingsnių, kaip nurodyta instrukcijose.

  • Patikimas ir tikslus: INSTI HIV živ testas yra paremtas patikimu technologiniu pagrindu, kuris užtikrina tikslų rezultatą. Jis atitinka aukščiausius medicinos standartus.

  • Konfidencialumas: atlikę testą savo namuose, galėsite išsaugoti konfidencialumą. Jums nereikės kreiptis į sveikatos įstaigas, o rezultatai bus tik Jūsų žinioje.

Specifikacija


Tūris: BioLytical
Prekės ženklas: EXXXPERIENCE

"INSTI HIV" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


PicoBong Koa Ring Vibe - daugiafunkcinis, vibruojantis sekso žaisliukas, skirtas vyrams ir moterims, siekiantiems didesnio malonumo. Puikus ...
ToyJoy Cleaner Spray 150 ml - laikykite savo sekso žaisliukus švarius ir išvenkite bakterijų su šiuo bealkoholiu antiba...
Erotic Advent Calendar -  elegantiško dizaino, erotinių prekių advento kalendorius, su 24 skirtingomis dovanėlėmis. Kiekvienoje ...