Lelo Tantra Feather Teaser BDSM ir fetišui

Lelo Tantra Feather Teaser BDSM ir fetišui kaina:

€ 23,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Lelo Tantra Feather Teaser - švelnaus plunksnų botagėlis, skirtas įtraukti į Jūsų intymųjį gyvenimą naujų pojūčių. Ši priemonė yra sukurta, kad suteiktų Jums subtilų ir švelnų stimuliavimą, kuris padeda sužadinti aistrą.

Šis plunksnų botagėlis yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina ilgaamžiškumą ir patogumą naudojant. Ilgos plunksnos yra minkštos ir patogios prisilietus, todėl jų naudojimas suteikia jaukų pojūtį.

Tai puiki priemonė, norint praplėsti savo intymųjį gyvenimą ir patirti naujų pojūčių. Lelo Tantra Feather Teaser yra lengvai valoma ir lengvai naudojama, o elegantiškas dizainas atrodo prabangiai ir išskirtinai.

Lelo Tantra Feather Teaser pagrindinės savybės

  • Aukštos kokybės
  • Švelnus prisilietimas
  • Parduotuvėje yra dvi spalvos, galite pasirinkti: raudona / purpurinė

Specifikacija


Gamintojas: Lelo. Švedija
Prekės ženklas: LELO
EAN kodas: 7350022271494

"Lelo Tantra Feather Teaser BDSM ir fetišui" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Fifty Shades Of Grey You Are Mine Metal Handcuffs - metaliniai antrankiai  iš „Fifty Shades of Grey“ kolekcijos, pui...
Fetish Fantasy Series Sex Extra Metal Cuffs - metaliniai antrankiai Jūsų meilės žaidimams. Sex Extra Metal Cuffs pagaminti iš sidabri...
Spenelių siurbtukai Nipple Sucker - ne tik padidina ir sustangrina spenelius. Suaktyvėjusi kraujotaka padaro juos jautresnius prisilietimams...