Vibe Therapy Charger

€ 51,99

Vibe Therapy Charger - silikoninis, įkraunamas, vandeniui atsparus intymių vietų masažuoklis-stimuliatorius. Šis nuostabus stimuliatorius yra puikus būdas išbandyti naujas malonumo galimybes ir pagerinti savo intymias patirtis.

Vibe Therapy Charger yra nuostabus daugiafunkcinis masažuoklis, kuris gali suteikti nepakartojamą malonumą ir pasiekti visus jūsų intymumo aukštumas. Šis masažuoklis yra specialiai sukurtas, kad padėtų jums pasiekti didžiausią relaksacjos lygį.

Vibe Therapy Charger turi keletą skirtingų greičių, kuriuos galite lengvai reguliuoti. Jis yra pagamintas iš aukštos kokybės medicininio silikono ir lengvai valomas, todėl Jūs visada galite jaustis saugiai naudojant jį. Be to, šis masažuoklis yra atsparus vandeniui, todėl Jūs galite naudoti jį vonioje ar duše.

Vibe Therapy Charger pagrindinės savybės

  • Medžiaga: 100% medicininis silikoas, ABS 
  • 3 pulsacijos režimai 
  • Vienas besikeičiantis greitis
  • 3 vibracijos greičiai
  • Pakrovimo laikas: 2,5 val.
  • Veikimo laikas: iki 1,5 val.
 

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas
Spalva (Color): Juoda
Atsparus vandeniui: Taip
Baterija: Integruota, įkraunamas USB kabeliu
Gamintojas: Vibe Therapy
Prekės ženklas: EXPERIENCE

Atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00