Chaiamo Vibrator klasikinis vibratorius

Chaiamo Vibrator klasikinis vibratorius kaina:

€ 59,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Chaiamo Vibrator - galingas, elegantiško dizaino vibratorius, suteikiantis malonias, nepakartojamas patirtis. Šis sekso žaisliukas yra sukurtas taip, kad jis atitiktų jūsų  lūkesčius ir suteiktų jaudinančią stimuliaciją. Vibratorius yra puikus pasirinkimas norintiems savo seksualinį gyvenimą paversti nepakartojama patirtimi.

Chaiamo Vibrator pagrindinės savybės:

Elegantiškas dizainas: šis violetinės spalvos vibratorius išsiskiria savo elegantišku ir moderniu dizainu. Tai yra puikus derinys grožio ir funkcionalumo, todėl jis atrodo kaip aukštos kokybės aksesuaras.

10 vibracijos režimų: "Chaiamo" vibratorius turi 10 vibracijos režimų, kurie leidžia jums pritaikyti malonumą pagal savo poreikius. Tai puikus būdas atrasti skirtingus pojūčius ir pasiekti orgazmą.

Saugus ir patogus: šis aksominio paviršiaus vibratorius yra pagamintas iš aukštos kokybės hipoalerginio silikono, kuris yra saugus jūsų odai. Be to, jis yra lengvai valomas ir atsparus vandeniui, suteikiantis jums plačią naudojimo laisvę.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas
Diametras Ø: 16 cm
Ilgis: 3,5 cm
Spalva (Color): Violetinė
Baterija: Integruota, įkraunamas USB kabeliu
EAN kodas: 811041013580
Atsparus vandeniui: Taip
Tinkamas lubrikantas: Vandens pagrindo
Sertifikatai: CE
Gamintojas: Rocks-Off
Prekės ženklas: EXPERIENCE gamintojo prekės

"Chaiamo Vibrator klasikinis vibratorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Chaiamo Vibrator - galingas, elegantiško dizaino vibratorius, suteikiantis malonias, nepakartojamas patirtis. Šis sekso ž...
Satisfyer Power Flower - lankstus, minkštas, tačiau galingas vibratorius. Ryškios raudonos spalvos, savo formomis vibratorius ...
Pretty Love Charles - ružavos spalvos vibratorius, skirtas G-taško stimuliacijai. Aukštos kokybės sekso žaisliukas turi net 30...