Toyz4Lover Shiny L Vibrator klasikinis vibratorius

Toyz4Lover Shiny L Vibrator klasikinis vibratorius kaina:

€ 12,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Toyz4Lover Shiny L Vibrator - elegantiškas, juodos spalvos vibratorius, tai stimuliacija kiekvienam žingsniui į intymų malonumą. Šis dailus vibratorius sujungia stilingą dizainą su pažangia technologija, suteikdamas Jums nepakartojamą patirtį.

Pagrindinės Toyz4Lover Shiny L Vibrator savybės:

  • Ergonominis dizainas: vibratorius suteikiantis Jums ergonomišką ir patogų naudojimą. Tai leis Jums koncentruotis tik į malonumo jausmus, nesijaudinant dėl nepatogumo.

  • Skirtingų vibracijų režimai: Shiny L siūlo kelis vibracijos režimus, kad atitiktų Jūsų nuotaiką ir poreikius. Nuo subtilaus iki intensyvaus vibravimo, Jūs turėsite galimybę išbandyti ir rasti tai, kas Jums tinka geriausiai.

  • Tylus: intymiose akimirkose svarbu turėti tylią kompaniją. Shiny L Vibrator veikia tyliai, leisdamas Jums mėgautis diskretiškumu, nesijaudinant dėl triukšmo.

  • Saugus ir lengvai valomas: vibratorius pagamintas iš kokybiškų medžiagų, vibratorius yra saugus naudoti ir lengvai valomas. Tai suteikia papildomą ramybę, žinant, kad naudojate patikimą ir lengvai prižiūrimą prietaisą.

Toyz4Lover Shiny L Vibrator vibratorius yra daugiau nei įprastas stimuliacijos prietaisas – tai investicija į Jūsų asmeninį malonumą ir gerovę.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): ABS
Diametras Ø: 2,8 cm
Ilgis: 15,3 cm
Baterija: 2 x AAA
Prekės ženklas: Toyz4Lovers gamintojo prekės
Spalva (Color): Juoda
Atsparus vandeniui: Ne
Sertifikatai: CE
Gamintojas: Toyz4Lovers. Italija
EAN kodas: 8056389731112

"Toyz4Lover Shiny L Vibrator klasikinis vibratorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Chaiamo Vibrator Black - galingas, elegantiško dizaino vibratorius, suteikiantis malonias, nepakartojamas patirtis. Šis sekso ...
Svakom Anya Plum - išskirtinis, aukštos kokybės vibratorius, su šildymo funkcija. Šį žaisliuką galima naudoti vi...
Handy Line Grip vibratorius - tai sekso žaislas, pasižymintis elegantišku ir rafinuotu dizainu, pagamintas iš minkšto h...