Intense Violet Clit Stimulator klitorio stimuliatorius

Intense Violet Clit Stimulator klitorio stimuliatorius kaina:

€ 39,99
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Intense Violet Clit Stimulator - ypatingas ir intriguojantis, rožės formos klitorinis stimuliatorius, sukurtas siekiant suteikti jums nepakartojamą intymių akimirkų patirtį. Šis stimuliatorius sujungia stilingą dizainą su aukštos kokybės funkcionalumą, leisdamas jums atrasti naujus malonumo lygius ir įgyvendinti savo fantazijas lovoje.

Pagrindinės savybės:

  1. Įspūdingas dizainas: Intense Violet Clit Stimulator išsiskiria elegantišku ir stilingu dizainu, pritraukiančiu dėmesį ir kurianti ypatingą intymių akimirkų atmosferą. Jo švelnios linijos puikiai atitiks jūsų aistros ir noro išraiškas.

  2. Intensyvus stimuliavimas: Šis stimuliatorius yra specialiai sukurtas tam, kad teiktų intensyvų klitorinį stimuliavimą. Jis pasižymi 10 vibracijos režimų ir keliais greičiais, leidžiančiais jums atrasti jūsų jautriausius taškus ir mėgautis nuostabiais pojūčiais.

  3. Pagerinta ištvermė: Intense Violet Clit Stimulator yra sukurtas iš aukštos kokybės silikono, suteiks jums galimybę pažinti save ir savo kūną dar geriau, leis išbandyti įvairius stimuliavimo būdus.

  4. Vandeniui atsparus, ir USB įkraunamas.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas
Spalva (Color): Violetinė
Baterija: Integruota, įkraunamas USB kabeliu
Atsparus vandeniui: Taip
EAN kodas: 8435566041334
Tinkamas lubrikantas: Vandens pagrindo
Sertifikatai: CE
Gamintojas: International Dreamlove S.L.
Prekės ženklas: Intense Toys gamintojo prekės

"Intense Violet Clit Stimulator klitorio stimuliatorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Intense Bruno - prabangus vibratorius poroms, sukurtas siekiant suteikti ypatingą malonumą ir intensyvias stimuliacijas. Šis auk&scar...
Javida RC Hands-free 3 Function Vibrator - vibratorius su klitorio stimuliatoriumi, naudojamas laisvomis rankomis, ir gali būti diskreti&sca...
Fantasy For Her Silicone Fun Tongue - oralinio sekso stimuliatorius, su silikoniniu liežuvėliu, sukurtas tam, kad teiktų nepakartojamai malo...