Lelo Sila klitorio stimuliatorius

Lelo Sila klitorio stimuliatorius kaina:

€ 148,00
El. paštas Mažiausios kainos garantija

Lelo Sila™ – Revoliucingas Klitorio Stimuliatorius, Kviečia Jus į Malonumo Nepažįstamą Pasaulį

Leiskite Lelo Sila™ klitorio stimuliatoriumi atidaryti duris į naujas aistros sferas ir padėti jums rasti kelius pasiekti aukščiausią intymumo kulminaciją. Įkvėptas iš pasaulinio garso klitorio masažuoklių, SILA™ ne tik patenkina jūsų pojūčius, bet ir pristato jums nepakartojamą malonumo gyvenimo būdą.

Pagrindinės Charakteristikos:

  • Švelnios Garso Bangos: Sila™ stimuliuoja klitorių su švelniomis garso bangomis, suteikiančiomis galimybę mėgautis intensyviu pojūčiu be tiesioginio kontakto.
  • Plati galvutė: Dizainas su plačia galvute apgaubia jūsų malonumo centrą, kurį nešioja kartu su komfortu ir pasitenkinimu.
  • 8 intensyvumo lygiai: Veikia pasitelkdamas švelnias pulsacijas, taip stimuliuodamas klitorį, ir švelniai privesdamas prie kuliminacijos.
  • Aukščiausios Kokybės Silikonas: Naudojamas itin švelnus ir saugus kūnui silikonas, kuris garantuoja aukščiausią jausmingą patirtį ir visišką vidinę ramybę.
  • Vandeniui atsparus ir įkraunamas: Sila™ yra pasirengęs jus lydėti visur – jis atsparus vandeniui ir įkraunamas naudojant USB, suteikiantis praktiškumą ir patogumą.

Nauja Malonumo Dimensija: Lelo Sila™ keičia žaidimo taisykles ir leidžia mėgautis malonumu visiškai kitokiu būdu. Jo švelnios bangos stimuliuoja jūsų jautriąsias vietas, o šis garsinio palietimo ir malonumo sambūvis išskiria Sila™ iš minios. Naujas, gilesnis ir švelnesnis stimuliavimo būdas suteikia jums nepaprastą, neįtikėtinai stiprų orgazmą.

Specifikacija


Pagaminta iš (Material): Silikonas
Ilgis: 8 cm
Spalva (Color): Ružava
Baterija: Integruota, įkraunamas USB kabeliu
EAN kodas: 7350075028328
Atsparus vandeniui: Taip
Sertifikatai: CE
Gamintojas: LELO AB. Švedija
Prekės ženklas: LELO gamintojo prekės

"Lelo Sila klitorio stimuliatorius" atsiliepimai ir įvertinimai


Atsiliepimų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00

Panašios prekės


Ibiza Silicone Pantie Vibrator - kelnaičių vibratorius, ne tik stilingas, bet ir intensyvus malonumo šaltinis, suteikiantis ypatingai...
Femme Toys Love Nest Purple - aukštos kokybės porų vibratorius, sukurtas tam, kad padėtų poroms pasiekti naują lygmenį savo intymiuos...
3Some Rock n’ Grind - prabangus vibratorius su klitorio stimuliatoriumi, tai įspūdinga intymių malonumų priemonė, sukurta t...