Durex Naturals Intimate Gel 100 ml

€ 7,59

Durex Naturals Intimate Gel 100 ml - natūralus, lengvas lubrikantas vandens pagrindu. Pagamintas vien iš natūralių ingredientų, palaikantis tinkamą kūno pH bei drėgmę, o sudėtyje esantys probiotikai - odos balansą. Lubrikantas Durex Naturals Intim Gel savo sudėtyje neturi dirbtinių kvapiklių ar dažiklių, todėl yra visiškai saugus bet kokii odai. Šis gelis puikiai drėkina intymias vietas, todėl kiekvienas prisilietimas suteiks daugiau malonių pojūčių. Tai dar vienas puikus produktas kurį siūlo Durex. Išbandykite šį puikų Durex Naturals Intim Gelį ir jūs.

Durex Naturals Intim Gel galima saugiai naudoti kartu su prezervatyvais pagamintais iš latekso ir poiizopreno. Šis gelis nėra tinkamas naudoti kartu su prezervatyvais kurie yra pagaminti iš poliretano. Šis gelis buvo patikrintas ir sertifikuotas Jungtinės Karalystės dermatologų draugijos. Gelis ar lubrikantas neskirtas apsaugoti nuo neplanuoto nėštumo. Atidarius pakuotę, gamintojas rekomenduoja lubrikantą/gelį sunaudoti per 3 mėnesius.

Specifikacija


Pagrindas: Vanduo
Tūris: 100 ml
Kvapas: Bekvapis
Sudėtis (Ingredientai): Aqua, Propanediol, Xanthan Gum, Benzoic acid, Alpha-glucan oligosaccharide, Inulin, Potassium Lactate, Lactic acid, Glycerin
EAN kodas: 5900627069891
Sertifikatai: CE 1639; ISO 4074:2015
Galiojimo laikas: 1-2 metai
Gamintojas: Reckitt Benckiser. UK
Prekės ženklas: Durex

Komentarai ir įvertinimai


Komentarų nėra
Įvertinti / komentuoti

Pristatymas


Visos prеkės siunčiamos konfidencialioje kartoninėje dėžutėje. Taip siunčiant prekės turinys apsaugomas nuo pažeidimų ir užtikrinamas kliento konfidencialumas. Prekės į siuntų terminalus (paštomatus), pašto skyrių ar kurjeriu į namus pristatomos per 1–2 darbo dienas.

Nemokamas pristatymas

Perkant nuo € 20,00